ASUS TUF GAMING 550B 550W 80+ GERİ ÖDEMEYLE Bronze 410 TL

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,958
Selamlar,

Bu ürün asusun geri ödemesi ile 410 tl ye geliyor. Ve 410 TL gerçekten çok iyi, galiba bu fiyatlara denk bir model yok bile.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Asus'un sitesine başvuru açıyorsun senden bir kaç adet bilgi istiyorlar bilgileri girdikten sonra en geç bir kaç ay içerisinde parayı belirttiğin banka hesabına atıyorlar.
Gerçekten böyleyse çok iyi. Bilmediğimden bana çok değişik geliyor acaba geri ödeme uzun sürer mi yada bir sıkıntı olur mu ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Gerçekten böyleyse çok iyi. Bilmediğimden bana çok değişik geliyor acaba geri ödeme uzun sürer mi yada bir sıkıntı olur mu ?
Pek çok ASUS üründe geri ödeme var. Link bıraktım bakabilirsiniz. Ayrıca aşağıda alışverişin yapılacağı geçerli sitelerde verilmiş, dikkat edin eğer ürün alacaksanız o sitelerden birisinden aldığınıza.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Biraz çok soru sordum ama Asus sitesinde sağ üstte check your claim kısmı var oradan mı yapılıyor ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Biraz çok soru sordum ama Asus sitesinde sağ üstte check your claim kısmı var oradan mı yapılıyor ?
En aşağıda büyükçe geri ödemenizi alın bölümünden ilerliyorsunuz ama 2 Temmuz itibariyle o buton aktif olacak. Bu arada 26 Ağustos 'a kadar beklemeniz gerekmiyor 2 Temmuz tarihinde başvurunuzu yaptığınızda ASUS gerekli sorgulamaları yapıp doğruladığında ürünü doğru firmadan ve geri ödeme olan bir üründen aldığınızı size geri ödemenizi yapacaktır. Süre biraz ASUS 'un çalışma hızına bağlı.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
En aşağıda büyükçe geri ödemenizi alın bölümünden ilerliyorsunuz ama 2 Temmuz itibariyle o buton aktif olacak. Bu arada 26 Ağustos 'a kadar beklemeniz gerekmiyor 2 Temmuz tarihinde başvurunuzu yaptığınızda ASUS gerekli sorgulamaları yapıp doğruladığında ürünü doğru firmadan ve geri ödeme olan bir üründen aldığınızı size geri ödemenizi yapacaktır. Süre biraz ASUS 'un çalışma hızına bağlı.
Ödemesini 5-6 ay yada 1 yıl geçmesine rağmen alamayanlar olmuş o gözüme takıldı. Ben buton çalışmıyor sandım bir an.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Yorum yazarsanız da 100 lira geri ödüyorlar 310 TL ye sahip olabilirsiniz. 310 TL ye bedava bu ürün . 18 dolara taş gibi PSU almış olursunuz . Tak 6600 6600xt 3060 keyifle kullan . Güzel paylaşım , dün öğlen instadan paylaşmıştım foruma yazacaktım bu gün. Şimdi gördüm . Eline sağlık.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri