ASUS USB-AC58 WiFi Bağlanınca İnternet Yavaşlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bir sıkıntı var bariz belli ama ürün odaklı mı modem odaklı mı net olarak anlayamadım daha. WiFi ağına 2.4 GHz ile mi yoksa 5 GHz ile mi bağlanıyorsunuz, ikisini de denediniz mi?

KS

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bir sıkıntı var bariz belli ama ürün odaklı mı modem odaklı mı net olarak anlayamadım daha. WiFi ağına 2.4 GHz ile mi yoksa 5 GHz ile mi bağlanıyorsunuz, ikisini de denediniz mi?
Hocam yarın yeni modem gelicek insallah . Durum hakkında bilgi yazarım buraya

KS

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Modem 2.4ghz destekliyor yeni modem keenetic hero olucak. Deneme yaparım

KS

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İyi bir modem almışsınız. Tüm ayarları yaptığınızda sorun devam ederse ASUS ile görüşün veya cihazın iadesi varsa iade oluşturun cihazda bir sorun var gibi duruyor.
Hocam o konudada sorum var belki deneyiminiz vardır. Cihazı gaming gen den aldım iade sağlarlar mi herhangi bir talepte acaba .

KS

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Koşulsuz şartsız ürünün kutusuna ve kendisine zarar vermediyseniz 14 gün her durumda iade hakkınız var.
hocam yendıen merhabalar . olay modemdeymıs suan sıkıntısız baglanabılıyorum dıger cıhazlardada sorun yok fakat bu adaptor 5 ghz desteklemesıne ragmen benım masaustu 2.4ghz baglantı alıyor neden acaba. bır ayar mı yapmam gerekıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri