Soru Audi A3 Sedan 1.5 Tsi Sline 2022 Mı Vw Golf 1.5 Tsi Rline 2022 Mı ?

BrawE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Audi A3 Sedan 1.5 tsi sline 2022 mı Vw Golf 1.5 tsi Rline 2022 mı siz olsanız hangisini seçerdiniz

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
İkiside aynı motor kasası hangisi daha çok hoşuma giderse onu seçerdim

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Eğer BMW düşünüyor iseniz yardımım fazlasıyla dokunur. BMW kullanıcısıyım yardım edebilirim

KS

BrawE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Eğer BMW düşünüyor iseniz yardımım fazlasıyla dokunur. BMW kullanıcısıyım yardım edebilirim
bmw de en az 3 serisine binme taraftarıyım ama audi golf felan 1.000.000 civarı olduğu için daha uygun nispeten o daha uyguna geliyor

Audi A3 Sedan 1.5 tsi sline secerdim golf pek tarzım değil
aynen audi konfor olarak herkes öneriyor audi ye binen başka arabaya binemiyor diyorlar bi kere a6 kullandım cidden de öyle audi bi farklı

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
bmw de en az 3 serisine binme taraftarıyım ama audi golf felan 1.000.000 civarı olduğu için daha uygun nispeten o daha uyguna geliyor

aynen audi konfor olarak herkes öneriyor audi ye binen başka arabaya binemiyor diyorlar bi kere a6 kullandım cidden de öyle audi bi farklı
3 serisine biniyorum zaten 3 kere 3 serisi değiştirdim merak ettiğin bir şey var ise sorabilirsin

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
hastayım 3 serisine :D kral sen olsan hangisini seçeridn a3 mü golf mü
Eğer BMW düşünmüyor isen dediğim gibi modifiye yapıcak isen GOLF yapmıcak isen A3. İkiside 2022 olduğundan teknolojik donanımları yakınıdır. Konforu ele almıyorum pek konforlu arabaya binemiyorum.

KS

BrawE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Eğer BMW düşünmüyor isen dediğim gibi modifiye yapıcak isen GOLF yapmıcak isen A3. İkiside 2022 olduğundan teknolojik donanımları yakınıdır. Konforu ele almıyorum pek konforlu arabaya binemiyorum.
bide bence şöyle bişey var yeni araçlara pek modifiye yapılacak bişey kalmadı gibi hani jant fln takabilirsin vs eski kasalarda mesela r tampon vs takabiliyodun

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
bide bence şöyle bişey var yeni araçlara pek modifiye yapılacak bişey kalmadı gibi hani jant fln takabilirsin vs eski kasalarda mesela r tampon vs takabiliyodun
Doğru jant arabayı komple değiştirir :D Gene baya bir şey yapabiliyorsun GOLF'e de AUDİ'ye de ama karar senin tabi ki

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri