Çözüldü Ayın üyesi ay içerisinde değişebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ay içerisinde derken mesela 1 Ağustos'ta mı başladı yoksa ayın başka bir gününden mi devam ediyor ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
5 Günde 400 mesaj iyi yazmış ben her gün aktif olup bir şeyler paylaşmaya çalışıyorum 150 az gibi. Eğer dediğiniz gibiyse tabii.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
811
5 Günde 400 mesaj iyi yazmış ben her gün aktif olup bir şeyler paylaşmaya çalışıyorum 150 az gibi. Eğer dediğiniz gibiyse tabii.
Rakama tıklanıp en alta inildiğinde başlangıç zamanı gözüküyor sanırım gerçekten 5 günde o kadar yorum atmış arkadaş :D

Bu durumda dilerim ki gerçekten ay sonu mesajlar manuel olarak inceleniyordur.. (Arkadaşa lafım kesinlikle yok, içeriklerine tek-tek bakmadım. Bakma ihtiyacı da duymadım. Belki gerçekten gerekli yorumlardır ancak ayın 1'inde sıfırlanıyorsa evet bu abartı helal olsun demekten başka bir şeyim kalmıyor :D)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,872
Hocam bence 30 günde bir sıfırlanıyordur. 5 günde 400 mesaj biraz abartı gibi geldi.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Rakama tıklanıp en alta inildiğinde başlangıç zamanı gözüküyor sanırım gerçekten 5 günde o kadar yorum atmış arkadaş :D

Bu durumda dilerim ki gerçekten ay sonu mesajlar manuel olarak inceleniyordur.. (Arkadaşa lafım kesinlikle yok, içeriklerine tek-tek bakmadım. Bakma ihtiyacı da duymadım. Belki gerçekten gerekli yorumlardır ancak ayın 1'inde sıfırlanıyorsa evet bu abartı helal olsun demekten başka bir şeyim kalmıyor :D)
Estağfurullah hocam, gerçek hayatta tanısaydınız şaşırmazdınız ama konu bildiğini aktarmak olunca kendimi tutamayan biriyim, mesleğin de etkisi var :) Zaten gereksiz boş mesaj atıldığında modlar birleştirme yapıyor random kısa yazdığım mesajların o kadar olması mümkün değil. İmkan varsa yazdıklarım tabiki kontrol edilsin, gereksiz mesaj atmamaya özellikle çaba gösteriyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Estağfurullah hocam, gerçek hayatta tanısaydınız şaşırmazdınız ama konu bildiğini aktarmak olunca kendimi tutamayan biriyim, mesleğin de etkisi var :) Zaten gereksiz boş mesaj atıldığında modlar birleştirme yapıyor random kısa yazdığım mesajların o kadar olması mümkün değil. İmkan varsa yazdıklarım tabiki kontrol edilsin, gereksiz mesaj atmamaya özellikle çaba gösteriyorum.
Hocam herkes mesajlarınızı kontrol edebiliyor(Herkesin mesajlarına bakabilirsiniz) istiyen veya şüphesi olan bakabilir ben bi göz gezdirdim sorun göremedim İyi akşamlar.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
811
mesleğin de etkisi var
Bir nevi gereksinim gibi olmuş yani :) bilgi yaymak için iyi aslında ^-^

Zaten gereksiz boş mesaj atıldığında modlar birleştirme yapıyor random kısa yazdığım mesajların o kadar olması mümkün değil.
Aslında bu konuda alt alta yazılan mesajlar otomatik birleştirilse çok iyi olabilir, mesaj sayısı açısından değil ama alt alta aynı kişiden gelen fazla yorum kötü duruyor bana göre... Katılıyorum randomlar bile çok fazla sayılabilir zira akış belli

İmkan varsa yazdıklarım tabiki kontrol edilsin, gereksiz mesaj atmamaya özellikle çaba gösteriyorum.
Zaten ediliyordur buna eminim, forum yetkilileri fazlasıyla aktifler sağ olsunlar. Sorumu ilk sorduğumda sadece ay sonu bu durumu ekstra olarak özel bir şekilde kontrol ediliyor mu diye meraktan sormuştum ^-^)

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Cevap veren herkese çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri