Hangi B550 Anakart'ı Tercih Etmeliyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hocam kablo uzatırsam ne türk kablo olmalı 1000mpbs den bahsediyoruz bildiğimiz kablo yetmez diye tahmin ediyorum
CAT 8 2000 mhz ye kadar performans sağlar , kısa mesafeyse minimum cat 7 tam verim alamayabilirsin onu da ekleyeyim. Garanti olsun dersen cat 8. Burdaki olay iletim hızı , cat 6 da 1 gbs verir ama mesafe uzunsa garanti ping problemi ile karşılaşırsın çünkü zaten kabloyu limitlerinde kullanacaksın.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
CAT 8 2000 mhz ye kadar performans sağlar , kısa mesafeyse minimum cat 7 tam verim alamayabilirsin onu da ekleyeyim. Garanti olsun dersen cat 8. Burdaki olay iletim hızı , cat 6 da 1 gbs verir ama mesafe uzunsa garanti ping problemi ile karşılaşırsın çünkü zaten kabloyu limitlerinde kullanacaksın.
Hocam o zaman bi marka yada bi link alabilirmiyim cat8 için

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881

Ugreen iyi bir marka ama biraz pahalı hocam, daha uygun alternatif olursa değerlendirebilirsiniz belki kullananlar vardır.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33

Ugreen iyi bir marka ama biraz pahalı hocam, daha uygun alternatif olursa değerlendirebilirsiniz belki kullananlar vardır.
Hocam türkiye şartlarında hem cat8 hemdr kaliteli bir markaymış diyorsunuz 140tl gibi bir fiyatlamı yoksa replika olma ihtimali var mı

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam türkiye şartlarında hem cat8 hemdr kaliteli bir markaymış diyorsunuz 140tl gibi bir fiyatlamı yoksa replika olma ihtimali var mı
Cat 6 25 liraya almıştık arkadaşa 5 metre ben onla kıyasladim hocam ondan pahalı dedim, Amazon'un çakma ürün satacağını düşünmüyorum ama içinize sinmiyorsa bekleyin alternatif öneriler de gelsin

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Cat 6 25 liraya almıştık arkadaşa 5 metre ben onla kıyasladim hocam ondan pahalı dedim, Amazon'un çakma ürün satacağını düşünmüyorum ama içinize sinmiyorsa bekleyin alternatif öneriler de gelsin
ne biliyim hocam 140 tlye 2 vurna 2 ayran zor alınıyor :D

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33

Ekli dosyalar

• resim_2022-08-17_152323491.png
    resim_2022-08-17_152323491.png
    321 KB · Görüntüleme: 3
KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Olabilir hocam çok yakışıklı geldi gözüme, hız çok farketmez diye erteleyip duruyordum cat8 de farkedecegini duyunca biraz daha bakarsam masrafa giricem :D
hocam hangisi daha çok dayanır örgülü daha uzun ömürlü kırlma yapmaz diye tahmin ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri