Yardım Baldur's Gate 3 Üstatları Yardım Edin

RedComandante

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Oyunda yeniyim ve bu oynadığım ilk rol yapma oyunum, sorunum şu ki 2 görevim buglanmış durumda ve 4 Level'da kaldım. Oyun dosyalarını doğruladım ama herhangi bir sorun çıkmadı.

Buga giren 1. görev sahili araştır (müziği araştır) bütün harpileri öldürdüm, görevi göstermeye devam ediyor. Maalesef çocuğu kurtaramadım 2 seviyede geldiğim için harpiler zorluyordu. Kayıta dönerek pas geçmiştim şimdi göreve tekrar geldiğimde de çocuk ölmüş.

2. görev ise harabeleri keşfet, tuhaf kişiyle konuş. Bütün zindanı temizledim ve lahite girmeden önce dirilen iskeletlerin hepsini öldürdüm, lahiti açtım ve lootladım ama konuşmam gereken iskelet ile diyalog çıkmıyor, sadece loot penceresi açılıyor.

Oyun tıkandı ve hiçbir şekilde ilerleme kaydedemiyorum.

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
2. görev ise harabeleri keşfet, tuhaf kişiyle konuş -> bu çürüyük görevi olması lazım. Bu görevi hiç yapmasan bile Çürüyük kendiliğinden kampına geliyor. Kampı bir kontrol et geldiyse orada konuş.

İlk yazdığını da biliyorum ancak sorunu tam anlayamadım. Görev penceresinde tam olarak ne yazıyor şu an ?

KS

RedComandante

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
2. görev ise harabeleri keşfet, tuhaf kişiyle konuş -> bu çürüyük görevi olması lazım. Bu görevi hiç yapmasan bile Çürüyük kendiliğinden kampına geliyor. Kampı bir kontrol et geldiyse orada konuş.

İlk yazdığını da biliyorum ancak sorunu tam anlayamadım. Görev penceresinde tam olarak ne yazıyor şu an ?
Görev penceresinde sahili araştır altında da müziği araştır yazıyor, harpileri öldürdüm lootladım harpi yuvasını da lootladım ama görev ilerlemiyor.

Çürüyük ile alakalı böyle bir konu var bu hatanın aynısın yaşıyorum:

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Görev penceresinde sahili araştır altında da müziği araştır yazıyor, harpileri öldürdüm lootladım harpi yuvasını da lootladım ama görev ilerlemiyor.

Çürüyük ile alakalı böyle bir konu var bu hatanın aynısın yaşıyorum:
Bir iki tane uzun dinlenme yaparsan sonrasında Çürüyük kampına gelecek. Geldiğinde konuşursan görev de biter muhtemelen.

Diğer görevde çocuk ölünce görevin kapanmış olması gerekiyordu bir bug olmuş sanırım. Tiefling kampında Mol diye küçük bir kız var onla konuşmayı dene bi istersen, normalde görev sonunda ona gitmen gerekiyordu eğer çocuk ölmeseydi. Baktın düzelmiyor, çok da önemli değil kalsın öyle, önemli bir ödül vs verdiğini hatırlamıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri