Soru Battlefield Hangi Serisini Almalıyım

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
İşlemci
i3 10105f
Ekran Kartı
RX 6500XT
Battlefield hangi serisini almalıyım

Dostlar battlefield V çok kötü diyorlar fps konusunda acaba hangisini alırsam ağız tadıyla güzel bir oyun oynarım

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
grafik konusunda tatmin edermi hocam V kadar
Yani ben zamanında Playstation'dan oynamıştım, beni tatmin etmişti. Bilgisayarda grafikler tabiki de daha iyi olur. Battlefield V kadar iyi olmayacaktır büyük ihtimal, oynamadım. Ama V ve 1 in benzer oyunlar olduğu söyleniyor. 1'in hikayelerinde Türklere karşı savaşmak biraz koysa da onlineda Sina Çölü'nde Türk olmak sarıyor baya :) Ben normal sürüm oynamıştım, PC sürümü zaten Premium, belki orda Türk olduğun hikaye modu vardır.

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Yani ben zamanında Playstation'dan oynamıştım, beni tatmin etmişti. Bilgisayarda grafikler tabiki de daha iyi olur. Battlefield V kadar iyi olmayacaktır büyük ihtimal, oynamadım. Ama V ve 1 in benzer oyunlar olduğu söyleniyor. 1'in hikayelerinde Türklere karşı savaşmak biraz koysa da onlineda Sina Çölü'nde Türk olmak sarıyor baya :) Ben normal sürüm oynamıştım, PC sürümü zaten Premium, belki orda Türk olduğun hikaye modu vardır.
eyvallah hocam :D

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
bt nin baktımda bir sürü oynu var siz hangisini önerirdiniz hocam

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Ben Battlefield 1 harici oynamadım, 2042 en yenisi bildiğim kadarıyla, arada yayınlardan izliyorum ama yorumları çok iyi bir oyun değil. Mekanikleri gerçekçi ama.
kaç saat oynamanız var hocam

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Yani oyunu 3-4 kere bitirdim, online baya oynadım, Playstation'da oyun saatlerine bakılıyor mu bilmiyorum ama pcye geçince bayadır oynamadım, playstation plus fiyatı da artınca almadım. Keşke pcye 30 lira iken alsaydım diyordum.
oyun bitiyormu hocam online olarak savaşarak zaman geçirilen bi oyun deilmi

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
oyun bitiyormu hocam online olarak savaşarak zaman geçirilen bi oyun deilmi
Baya bölümlü hikayesi var, gerçek insanların hikayelerini savaşta başka tarafların gözünden oynuyorsunuz, tank şoförü, çölde ajan bir kız vardı, çanakkaleye saldıran bir asker oluyordun, en sevdigim savaş pilotu idi, uzmanlığım pilottu :) İstediginiz haritada bildiğiniz bölge ele geçirme, fetih gibi oyun modlarını online oynuyorsunuz, çoğu battlefieldla aynı mantık.

Hikayeyi internetten bakabilirsiniz bir iki video, fikriniz olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri