Fırsat Battlefield™ 1 Revolution - 33,59 TL

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Oyun daha önceden bu fiyat bandında indirime girmiş. Almak isteyenler için tekrardan paylaşmak istedim.​

1667384550958.jpeg

Fikir ve Öneri için Teşekkürler @SmileFate

Leuna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
Zamanında sistem kötü diye oynayamamıştım , içimde ukde kalmıştı. İndirimli fiyatı görünce direkt yapıştırdım teşekkürler paylaşım için :cool:

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Zamanında sistem kötü diye oynayamamıştım , içimde ukde kalmıştı. İndirimli fiyatı görünce direkt yapıştırdım teşekkürler paylaşım için :cool:
Aynı duruma sahibiz desek yalan olmaz. Bende bu nedenden dolayı almamıştım. Oyunu bugün indirimli fiyattan alınca paylaşım yapmak istedim. Hayırlı olsun

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Bu battlefield 1 tam sürüm oyunu mu? Revolution ne oluyor?
Oyunu henüz oynama fırsatım olmadı fakat sayfa içerisinde aşağıda ki gibi bir açıklama mevcut.
Eleştirmenlerden tam not alan bu birinci şahıs nişancı oyununda, büyük Battlefield™ topluluğuna katılıp 1. Dünya Savaşı'nın destansı muharebelerinde yer alın. Eleştirmenlerin gözdesi Battlefield 1, Games Critics Awards Best of E3 2016: En İyi Aksiyon Oyunu ve gamescom 2016 En İyi Aksiyon Oyunu ödüllerine layık görüldü.

Kapsamlı bir koleksiyon olan Battlefield 1 Devrim şunları içeriyor:

Battlefield 1 temel oyun. Topyekün savaşın doğuşuna Battlefield 1'de tanık olun. Macera dolu harekat modunda savaş halindeki dünyayı keşfedin ya da 64 oyuncu içeren çok oyunculu destansı takım savaşlarına katılın. Piyade olarak savaşın ya da inanılmaz kara, hava ve deniz vasıtalarını kontrol edin.

Battlefield 1 Premium Pass. Yeni çok oyunculu haritalar, yeni silahlar ve daha fazlasını içeren dört adet temalı genişletme paketini oynayın.

Kızıl Baron Paketi, Arabistanlı Lawrence Paketi ve Hellfighter Paketi. Ünlü kahramanlardan ve birliklerden ilham alınan temalı silahlar, vasıtalar ve amblemler edinin.

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Dün mesai bitiminden sonra eve gidip ilk hemen oyunu indirmeye başladım ve ortalama 3 saat kadar hikaye modunu oynadım. Sabah işe gitme gibi zorunluluğum olmasaydı şu saate kadar oyundan kalkmazdım diyebilirim :)

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Hayırlı olsun. Hikaye modu bittikten sonra online oynarım muhtemelen. Ekip olarak oynanıyor mu bilmiyorum ama var ise böyle bir durum iletişime geçebilirsiniz.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Oyunu daha kuramadım internet hızından dolayı fakat ilerleyen zamanda bı ekip kurulursa (çokta güzel olur bence) katılmak isterim.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Konuyu şimdi gördüm ve oyunu satın aldım. Daha önce hiç BF serisi oyun oynamadım, umarım beğenirim. Teşekkür ederim.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Hocam 6700xt karttan memnunmusunuz sorun çıkardımı hiç?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri