Çözüldü Bebek Kamerası Tavsiyesi Hk.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,

Bebek odası için kamera arayışı içerisindeyim. Kullanım amacı, bütçe ve içerik için aşağıda kısa bir liste oluşturdum. Kendi evinde veya çevresinde bu bu tarz ürün kullanan kişiler var ise kullandıkları ürünün + / - özelliklerini belirtir misiniz. Malumunuz söz konusu bebek olunca ince eleyip sık dokumak gerekiyor. Alışveriş sitelerinde yorumlar çok gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum.

• Bütçe Max 1K
• Mobil ve PC'den erişime açık olması,
• Karşı tarafın sesini duyabilme / ses gönderme çok önemli değil benim için
• Görüntü kalitesinin iyi olması
• Ses kalitesinin iyi olması
• Ses algıladığında mobil uygulamadan bildiri vermesi
• Açık alanda da kullanılabilirlik olması

Almayı düşündüğüm cihaz . Var ise alternatifleriniz merakla bekliyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Benim bilgimin olmadığı bir alan bu alan. O yüzden net bir cevap veremiyorum. Biraz bakarım araştırırım bir öneri yapacak düzeyde hissedersem ürün önerisi kendi adıma yaparım.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Almak istediğiniz kamera iyi gibi.

Yıllar önce Xiaomi Dafang IP Camera almıştım. Memnunum.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
benim pek bilgim yok fakat ekin kollama mendebur gibi youtuberlardan gördüğüm ürün var belki aklınıza yatar bi bakın isterseniz 1080 2k ve 2k prosu var
dediğiniz bütçelerede uyuyor gibi youtubedan bi bakın isterseniz

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
evet iyice okumadım görmedim sizde aynı ürünü düşünüyormuşsunuz çokça incelemesi var bence alınır gibi

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
benim pek bilgim yok fakat ekin kollama mendebur gibi youtuberlardan gördüğüm ürün var belki aklınıza yatar bi bakın isterseniz 1080 2k ve 2k prosu var
dediğiniz bütçelerede uyuyor gibi youtubedan bi bakın isterseniz

Buradaki 3 kameraya odaklanabiliriz. Fiyat ve performans açısından hangisi daha mantıklı olur ?

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Buradaki 3 kameraya odaklanabiliriz. Fiyat ve performans açısından hangisi daha mantıklı olur ?
bence tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı olan ile alakalı bunada videolara bakarak siz karar vermelisiniz bence 2k alınır gibi ama acaba pro ile arasında ne fark var bunada bakmak lazım

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
bence tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı olan ile alakalı bunada videolara bakarak siz karar vermelisiniz bence 2k alınır gibi ama acaba pro ile arasında ne fark var bunada bakmak lazım
Evet benim az önce ki sormak istediğim soru tam da buydu :) Pro ile 2K Pro arasında ki detay...

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
viv Evet benim az önce ki sormak istediğim soru tam da buydu :) Pro ile 2K Pro arasında ki detay...
burada dendiğine göre sadece 2 fark varmış insan takibi ve lensi kapatma
normal 2k modelinde olmamasının sebebi ülke ile alakalıymış kurulum aşamında çini seçerek 2kda da aktif oluyormuş ekstrada pro modelinde sarj adaptörü ve kablosu varmış
bence düz 2k alınır çokta fark yokmuş

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
burada dendiğine göre sadece 2 fark varmış insan takibi ve lensi kapatma
normal 2k modelinde olmamasının sebebi ülke ile alakalıymış kurulum aşamında çini seçerek 2kda da aktif oluyormuş ekstrada pro modelinde sarj adaptörü ve kablosu varmış
bence düz 2k alınır çokta fark yokmuş

Youtube link bende açılmıyor akşam evde izlerim teşekkür ederim çaban için :)

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Dün akşam biraz araştırma fırsatım oldum. Mi'nin motor sesi biraz yüksek çıktığı için kameranın mikrofonu sürekli bu sesi algılıyor ve çocuk ağlamasını bazen duymayabiliyormuş. Daha sonra Anker Eufy Security 360° IP kamerasını inceledim. Bunda birden fazla aynı konu üzerinde şikayetler vardı. Şuan ki aşamada 'ye odaklandım. Biraz daha araştırmaya ve tavsiyeye / yoruma ihtiyacım var gibi :)

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Dün akşam biraz araştırma fırsatım oldum. Mi'nin motor sesi biraz yüksek çıktığı için kameranın mikrofonu sürekli bu sesi algılıyor ve çocuk ağlamasını bazen duymayabiliyormuş. Daha sonra Anker Eufy Security 360° IP kamerasını inceledim. Bunda birden fazla aynı konu üzerinde şikayetler vardı. Şuan ki aşamada 'ye odaklandım. Biraz daha araştırmaya ve tavsiyeye / yoruma ihtiyacım var gibi :)
daha önce verdiğim öneriyi hep youtuberlardan gördüğüm bildiğim içindi başka bilgimde yoktu o yüzden hangisi daha iyi daha kötü bilmiyorum gerçekten ama şöyle yapabilirsiniz.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
görüldüğü üzere amazonda 1 aylık iade süreci var paketi atmayın ürünü temiz kullanın yeter.2 k modelinde eğer dediğiniz problemler olursa iade eder diğerini alırsınız
şahsen ben 250 gb ssdiyi 29 gün kullandıktan sonra iade ettim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17.9 KB · Görüntüleme: 6
KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Alışveriş yapacağım zaman ciddi bir indirim olmadığı sürece Amazon'u tercih ediyorum. Hem müşteri memnuniyeti hem de iade süreci çok daha başarılı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri