Beşiktaş - Galatasaray Derbi Sizce Ne Olur?

Beşiktaş - Galatasaray Maçı

• Beşiktaş

Kullanılan: 9 47.4%
  • Galatasaray

Kullanılan: 10 52.6%

• Kullanılan toplam oy
    19

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Ben Beşiktaşlı olduğum için normal olarak, Tutuğum takımın kazanmasını istiyorum.

Taner abi sen eşitlik olur, Veya Galatasaray yener dersen tam tersi çıkıyor. :) :)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,148
Gs parcalar diye düşünüyorum skor da 2-1 ilk yarı bjk mac sonucu gs 6 sari 1 kırmızı 12 korner

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Galatasaray kazanmak zorunda değil. Beşiktaş kazansa da olur kazanmasa da. Bence berabere biter.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Galatasaray kazanmak zorunda değil. Beşiktaş kazansa da olur kazanmasa da. Bence berabere biter.
Niye? Galatasaray kazanmak zorunda değil veya neden? Beşiktaş kazansa da olur kazanmasa da.

Galatasaray kazanırsa eğer, Rakipleri arasında fark açılacak sonuç da Beşiktaş kazanırsa da Galatasaray ile aramız da 5 puan fark olacak.

Her iki takım da kazanmayı oynayacak herhalde.

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Zaten kalmış 8 hafta. Oynanılan futbol da ortada. Fenerbahçe Galatasaray'ı mı geçecek şu saatten sonra? Berabere kalsa ya da yenilse bile sonraki hafta telafi edecektir. Fenerbahçe'nin son sekiz haftada sadece 6 puanı garanti.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,148
Zaten kalmış 8 hafta. Oynanılan futbol da ortada. Fenerbahçe Galatasaray'ı mı geçecek şu saatten sonra? Berabere kalsa ya da yenilse bile sonraki hafta telafi edecektir. Fenerbahçe'nin son sekiz haftada sadece 6 puanı garanti.
Fenerbahçe rezil bir takım değildir jorge jesus rezildir

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Galatasaray hertürlü oyununu rakip sahaya tasiyor ve çoğunlukla rakibine daha Baskin sekilde oynuyor ama cok firsat kaciriyor. Son haftalarda ortasaha ve defansi çok fazla top kacirmaya basladi ve ciddi anlamda bosluklar olusuyor ayni sorun derbide olursa ortasaha ve defans ileri Geri cok yorulur ve besiktas bu firsatlari rahatlikla kullanir illa ki 1 tanesini değerlendirir golden sonra farkli bi oyun tarzi olur diye dusunuyorum. Kim alir ya da skor tahmini yapmayacam çünkü zor bi mac galatasaray daha üstün bence ama son haftalarda ki defans düşüklüğü bu Macta patlayabilir.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Maçın 1-4 Galatasaray lehine biteceğini düşünüyorum. İlk yarı 1-2, ikinci yarı 1-4. İlk gol Beşiktaş tarafından gelir.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Gönlümüz beşiktaştan yana ama bana sorarsan beraber biticek

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Galatasaray hertürlü oyununu rakip sahaya tasiyor ve çoğunlukla rakibine daha Baskin sekilde oynuyor ama cok firsat kaciriyor. Son haftalarda ortasaha ve defansi çok fazla top kacirmaya basladi ve ciddi anlamda bosluklar olusuyor ayni sorun derbide olursa ortasaha ve defans ileri Geri cok yorulur ve besiktas bu firsatlari rahatlikla kullanir illa ki 1 tanesini değerlendirir golden sonra farkli bi oyun tarzi olur diye dusunuyorum. Kim alir ya da skor tahmini yapmayacam çünkü zor bi mac galatasaray daha üstün bence ama son haftalarda ki defans düşüklüğü bu Macta patlayabilir.
Bu konuda katılıyorum, Sana kardeşim hele bir de Karagümrük maçını izledim Galatasaray çok hata yaptı top kayıpları olsun, Defans hataları olsun Karagümrük de hafife alınacak bir takım olmadığını o maçta ispatladı bence.

Karagümrük ile oynadığı maç gibi Beşiktaş da oynayıp hata yapsa Beşiktaş'ın affı olmaz bence

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Prestij için kimse yatmaz diye düşünüyorum

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
dostum bu nasıl anlayış arada 15 puan fark yok ki 2 maçlık fark var ve daha oynanacak maçlar bitmedi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri