Bilgisayar Açılmıyor

lonewolf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben bu sistemi 2. El topladım bazıları sıfır ve alırken ürünler çalışıyordu topladığımda da çalıştı

Sistem

R 5 2600 ikinci el

G skill 8x2 ram ikinci el garantili

Rog gtx 1070 ikinci el

Msı b450 a pro max sıfır

Samsung evo 870 sıfır

Zoko marka kasa sıfır psu ile beraber

Asus monitör sıfır

Şimdi bu sistemi kurdum ve başlarda sorun çıkmadı oynadım oyunlarımı 2 3 hafta geçti film izlemek için açtım girdim chrome ya ekran kapanıp açıldı 1 saniye. Birkaç saniye sonra tekrar oldu. Ben korktum kapattım pc yi sonra tekrar açtım oturum açarken ki hoşgeldiniz kısmında monitörün orta sağından ortaya doğru çok ince hafif yanıp sönen yeşil bi çizgi farkettim. Hoşgeldinizi atlayınca kayboluyordu 1070 in 4 aralık driverini kurdum fakat yine aynı sorun vardı. Neyse filmi izleyeyim dedim ekran kapandı açıldı sonra bidaha kapandı açılmadı (o sırada bilgisayar hâla çalışıyor) kasadan manuel kapattım geri açayım dedim windows yüklenme kısmı her tarafı kırmızı çizgilerden oldu ekledim resim yerine. Ondan sonrada sinyal yok dedi sizce sorun nerde bilgisayarıda dtaj parası ile toplamıştım öyle rahatça parça değiştirememem ama yinede siz sorunun neler olabileceği ve nasıl çözülebileceğini söyleyin hepsini denemeye çalışacağım

Ekli dosyalar

• IMG_20231211_220220.jpg
    IMG_20231211_220220.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 8

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri