Bilgisayar kasasından gelen cızırtı sesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

estir9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bileşenlere zarar vermesi pek olası değil bu sorunun. Aynı ürün ile değişeceği için uzun yada kısa vadede benzer bir sorun ile karşılaşma potansiyeli hep olacak.
Gerçekten çok teşekkür ederim yönetici bey bana baya yardımcı oldunuz bazı arkadaşlar patlama riski vesaire var diyip korkutuyor beni bu pazartesi garantiye yollamayı planlıyorum sizce powerboost garanti süreci kaç gün sürer? Birde kafama birşey takıldı siz başta elektronik atla sesi sisteme zarar verebilir demiştiniz şimdi ise sisteme zarar vermesi pek olası değil dediniz acaba hangisini dikkate almalıyım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Garanti süreçleri bidliğim kadarıyla her firma için 1 ay maksimum. 

Bu arada PSU bobinleri patlayabilir bu olan bir şey yani risk yok değil. Sizi korkutmuşlar ama 100% olacak bir şey değildir.

Elektronik atlaması ise o ses emin olmadığım için net bir şey diyemiyorum. PSU kendisi zarar verebilir PSU zarar görürse olmaz değil başka bir bileşen zarar görebilir. Ama eğer değilse bobin sesiyse sadece sorun olmaz ama oda 50% ihtimali olan bir şey. Elektronik aksamlı bir alette asla ama asla olmaz diye bir şey yok ve 100% garanti diye bir şey yoktur.

KS

estir9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Haklısınız elektronik herşey de sorun olabilir birşey olmadığını umut edelim ve bu konuyu kitleyelim bu pazartesi garantiye yollarım belki bir ay bile sürmez teşekkürler. Bugünlerde sistemim çok şükür iyi çalışıyor gibi sorun hissetmedim. Parçaların ömründen kısacağınıda sanmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri