bilgisayar parçalarını degiştirmek istiyorum önerisi olan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zukky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
  • arkadaşlar elime böyle bir bilgisayar geçti bunun parçalarını degiştirip çok iyi de olmasa oyun oynanır hale getirebilir miyiz acaba önerilerinizi merak ediyorum alta resimlerin linkini koydum yardımcı olursanız sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Anakartı ve işlemciyi değiştirmeden RAM miktarınızı minimum 8GB yapıp GT 1030 yada RX 550 ekran kartı alıp kullanabilirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Sisteminizde 3 GB RAM var görünüyor 2+1 yada 1+1+1 şeklindedir diye tahmin ediyorum. O belleklerden kurtulursanız direkt 4+4 yada 8+8 GB herhangi bir bellek alabilirsiniz. Marka olarak şunlardan birisini seçin yeterlidir. SK-Hynix, Samsung, Kingston, G-Skill, Geil, Patriot, Crucial/Mikron, Adata/XPG, Corsair, Transcend yada Apacer markası ürünlerini tercih edebilirsiniz.

KS

Zukky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Sisteminizde 3 GB RAM var görünüyor 2+1 yada 1+1+1 şeklindedir diye tahmin ediyorum. O belleklerden kurtulursanız direkt 4+4 yada 8+8 GB herhangi bir bellek alabilirsiniz. Marka olarak şunlardan birisini seçin yeterlidir. SK-Hynix, Samsung, Kingston, G-Skill, Geil, Patriot, Crucial/Mikron, Adata/XPG, Corsair, Transcend yada Apacer markası ürünlerini tercih edebilirsiniz.

bir de bu mhz olayı varmış farkeder mı o herhangi bir tanesini alsam ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Anakartınız 1333MHz hıza kadar desteliyor eğer sistemdeki bellekleri dediğim gibi satıp yeni RAM alacaksanız o zaman bu hıza kadar herhangi bir bellek alabilirsiniz sorun yok ama ne kadar yüksek hız o kadar iyi demek oluyor.

KS

Zukky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Anakartınız 1333MHz hıza kadar desteliyor eğer sistemdeki bellekleri dediğim gibi satıp yeni RAM alacaksanız o zaman bu hıza kadar herhangi bir bellek alabilirsiniz sorun yok ama ne kadar yüksek hız o kadar iyi demek oluyor.

anladım teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri