Bilğisayar Topalama Yardım,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aziz Yıldırım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kasayı ; 750 TL Satın Aldım,

Sıvı Soğutmayı ; 1500 TL Satın Aldım,

Anakartı ; 2900 TL Satın Aldım,

İşlemciyi ; 4600 TL Satın Aldım,

Ekran Kartımı ; 8600 TL Satın Aldım,

Ramlerimi ; 2000 TL Satın Aldım,

Güç Kaynağımı ; 1600 TL Satın Aldım,

SSD'dimi ; 800 TL Satın Aldım,

Hardis'kimi ; 300 TL Satın Aldım,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOT ; Bu Sistemi Ben 23 Bin TL'ye Satın Aldım Sizce Güzel Bir Sistem Olmuşmu Parçalarım Uyumlumu Bir Sorun Çıkarmı Örenmek İstiyorum,

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Çok yüksek bir fiyat bandına 3060 sistem kurmuşsunuz. Benim görüşüme göre hiç doğru bir karar olmamış. Bileşenler uyumlu.

KS

Aziz Yıldırım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Çok yüksek bir fiyat bandına 3060 sistem kurmuşsunuz. Benim görüşüme göre hiç doğru bir karar olmamış. Bileşenler uyumlu.

Merhabalar,

Ben Parçaları Sipariş Ettim Ve Çok Uçuza Aldım Sıfır Ürünler,

Hepsiburada - Trendyol - İtopya Gibi Sitelerden Alsam 30-32 Bin TL'yi Tutuyor Bence Benim Aldım Fiyat Güzel Değilmidir Efendim ?

23 Bine Kurdum Sistemimi Ben Kurmaya Kalksam Sorunsuz Çalışırmı Efendim ?

(NOT) Parçalara Tekrardan Bir Göz Atar Mısınız ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Parçaları ayrı ayrı aldığınız için pahalıya gelmiş. Bu bütçeye 3070/3070 Ti güzel bir sistem satın alabilirdiniz. Siz bu 2 yıldır kötü olan piyasada parçaları ayrı ayrı almaya kalkmışsınız. Şuan ki piyasa şartlarında bu durum bütçe açısından mantıklı değil.

Bileşenlerde bir uyum sorunu yok.

KS

Aziz Yıldırım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Parçaları ayrı ayrı aldığınız için pahalıya gelmiş. Bu bütçeye 3070 Ti güzel bir sistem satın alabilirdiniz. Siz bu 2 yıldır kötü olan piyasada parçaları ayrı ayrı almaya kalkmışsınız. Şuan ki piyasa şartlarında bu durum bütçe açısından mantıklı değil.

Bileşenlerde bir uyum sorunu yok.

Teşekürler Parçalarımı Çıkartıp Kurmaya İşlemine Başlıcağımdır, İyi Günler,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri