Bilgisayarım açılmıyor

killer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayardan anlayan biri varmı tozlanmistir üfle geçer demeyecek biri

KS

killer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şimdi şöyle bir sıkıntı yaşadım her gün günlük kullanırım mümkün olduğunca temiz tutarım ve dikkat ederim neyse bir sabah geldim ekran açılmıyor HDMI bağlantısı yok diyor ne yaparsam görmedi neyse gittim bir VGA kablo buldum ekran sıkıntılı gösteriyordu dedimki ekran kartında problem var çözünürlük arttirinca ekrandaki sıkıntılı görüntü değişiyor dedim bı format atayım attım şimdi hiç görüntu gelmiyor tüm parçaları test ettim hepsi sağlam kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok aynı problemi yaşayan da yok

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Şimdi şöyle bir sıkıntı yaşadım her gün günlük kullanırım mümkün olduğunca temiz tutarım ve dikkat ederim neyse bir sabah geldim ekran açılmıyor HDMI bağlantısı yok diyor ne yaparsam görmedi neyse gittim bir VGA kablo buldum ekran sıkıntılı gösteriyordu dedimki ekran kartında problem var çözünürlük arttirinca ekrandaki sıkıntılı görüntü değişiyor dedim bı format atayım attım şimdi hiç görüntu gelmiyor tüm parçaları test ettim hepsi sağlam kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok aynı problemi yaşayan da yok
Formattan sonra vga ile bağlandınız mı ?

KS

killer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bağladım hocam ama ne VGA ne HDMI hiç birinde tepki vermiyor

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bağladım hocam ama ne VGA ne HDMI hiç birinde tepki vermiyor
Garantisi vs. duruyorsa aldığınız yerle görüşün normalde bende yaşadım bu sorunu vga ile görüntü alabiliyordu ama ben sıfırlamadım windows güncelledim ve gerekli driver lar güncellendi ve hdmı ile görüntü alabilmiştim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri