Bilgisayarıma Ram Ekleyeceğim Yardımcı Olurmusnuz.

furkanceyln47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaslar merhaba kendi bilgisayarıma ram ekleyeceğim.

1333mhz ddr 3 olması gerekiyor düşük bütçem var yardımcı olursanız öneri yaparsanız sevinirim :)

HarryHuR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakartınızın sitesinden RAM uyumluluğunu inceleyiniz. Uyumlu olan ramlerden birini seçip alabilirsiniz. Şahsen ben Kingston RAM öneririm, ömür boyu garantiye sahip .

KS

furkanceyln47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
harryhur' Alıntı:
Anakartınızın sitesinden RAM uyumluluğunu inceleyiniz. Uyumlu olan ramlerden birini seçip alabilirsiniz. Şahsen ben Kingston RAM öneririm, ömür boyu garantiye sahip .

Link varsa atabilirmisinz acaba ?

birde benim bilgisayarım exper aslında ve ben ekran kartı alıp taktım birde ram nanya techonolgy markası bunun yanınada hyper x gibi birsey takmak istemiyorm replika ürün belli n11de amd işlemci ozel diyor o ne alaka

EDiT ; Böyle birşey buldum iyimi ? orjinalmi 

Gitmek İçin 

HarryHuR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
furkanceyln47' Alıntı:
harryhur' Alıntı:

Link varsa atabilirmisinz acaba ?

birde benim bilgisayarım exper aslında ve ben ekran kartı alıp taktım birde ram nanya techonolgy markası bunun yanınada hyper x gibi birsey takmak istemiyorm replika ürün belli n11de amd işlemci ozel diyor o ne alaka

EDiT ; Böyle birşey buldum iyimi ? orjinalmi 

Gitmek İçin 

N11 Üzerinde bir çok farklı satıcı var, yorumlarına bakarak anlayabilirsin güvenilir olup olmadığına :)

KS

furkanceyln47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
dostum anakart marka modelını bı solermısın

Bazen oyuna dalıyorum konuyu falan unutuyorum özür dilerim.

Anakart modelim P8H61-M PLUS2

Özelliklerinde en fazla 1333mhz hızındaki ram kullanılabileceği belirtilmiş :)

KS

furkanceyln47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI' Alıntı:
4 gb DDR 3 için sıfır değmez en yakın bilgisayarciya git 2 el al 110 tl hemde fazla

Bende öyle düşünüyorum zaten benim ramde öyle bilinen bisi degil.

Nanya Technology yazıyor.

Bu arada n11'de 4 gb ram gördüm 55 tl ama replika ve amd özel oldugu söyleniyor dogrumudur ?

bu arada ürününe gitmek için 

KS

furkanceyln47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
ıkıncı el guvenlılır varsa al dostum ama devamına ben bısey dıyemem arızalı ram falan olabılır canını sıkar bu durumlar. kısa muddette pcnı guncellemeyecek yada degıstırmeyeceksen ucuz etın yahnısınden basın yanmasın dostum.

amd intel ayrımcılıgı ddr2 de kaldı ya :D

İyimidir sizce ?

KS

furkanceyln47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
guvendık bır yerden bul dostum ıletısım kurabılecegın yuzyuze gorusebılecegın ınsanlar olsun.

Aslında aldıgımda kontrollu gelecek bakcam ram varmı yokmu diye varsa buda alıexpress gıbı onay ıstıyo memtestle denerım baktım sorun yok onaylarım ama varsa adama derim sorunlu ıade ısterım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri