Bilgisayarın açılırken kapanıp tekrar açılması

FxHigh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
E ticaret sitesinden bir masaüstü bilgisayar satın aldım. Ekran kartı montajını yaptım (güç kablosu,vida) bilgisayar Gigabyte yazısının gözüktüğü ekranda kapanıp tekrardan başlıyor. Herhangi bi sorun olmadı normal kullandım 4 saat kadar ama çok tereddüt içindeyim yardımcı olursanız sevinirim :)

Sistem özellikleri:

Intel Core i3 12100F/GIGABYTE GeForce RTX 3050 EAGLE GDDR6 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC/GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart/ 500 watt 1200mm fanlı psu

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Stres testine sokabilirsiniz. Oyun içi kullanımda da MSI afterburner ile değerlerinize bakabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız yazarsanız çözüm için elimizden gelene bakalım. Reset atmaması lazım. Bios güncellemesi yapabilirsiniz.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
E ticaret sitesinden bir masaüstü bilgisayar satın aldım. Ekran kartı montajını yaptım (güç kablosu,vida) bilgisayar Gigabyte yazısının gözüktüğü ekranda kapanıp tekrardan başlıyor. Herhangi bi sorun olmadı normal kullandım 4 saat kadar ama çok tereddüt içindeyim yardımcı olursanız sevinirim :)

Sistem özellikleri:

Intel Core i3 12100F/GIGABYTE GeForce RTX 3050 EAGLE GDDR6 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC/GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart/ 500 watt 1200mm fanlı psu
Bilgisayar yeniden mi başlıyor saniyelik ekran siyah olup geliyor mu ?

KS

FxHigh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Stres testine sokabilirsiniz. Oyun içi kullanımda da MSI afterburner ile değerlerinize bakabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız yazarsanız çözüm için elimizden gelene bakalım. Reset atmaması lazım. Bios güncellemesi yapabilirsiniz.
Bilgisayar yanımda değil gittiğim ilk vakit uygulayacağım

Bilgisayar yeniden mi başlıyor saniyelik ekran siyah olup geliyor mu ?
Bilgisayar yeniden başlıyor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Arkadaştan istedim attığı zaman hemen yanıt olarak eklerim
İnternete baktım da benzer durumda kısa devre arızası ile karşılaşanlar olmuş. Tüm bağlantılar söküp tekrardan deneyebilirsiniz. Olmazsa garantiye göndermeyi düşünebilirsiniz.

KS

FxHigh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar sorunu az önce müşteri hizmetleri aracılığyla yüz yüze çözdük. Herhangi bir sorun teşkil etmeyeceğini söylediler resette attılar. donanımın kendini bootladığını hiç bir sorun olmadığını söylediler cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri