Bilgisiyarımı Her Açtıgımda Biosa Giriş Yapıyor

şempapik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yaklaşık 1.5 2 ay önce masaüstü bilgisayar almıştım ilk 1 hafta fln sorun yoktu ama sonradan bilgisayarı her açtıgımda biosa giriyor biosta cıkıp sorunsuz şekilde kullanabiliyorum ama her açtıgım zaman biosa giriyor bunun çözümü nedir bilen varsa

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
fast boot ayarı kapalı olabilir mi

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
yaklaşık 1.5 2 ay önce masaüstü bilgisayar almıştım ilk 1 hafta fln sorun yoktu ama sonradan bilgisayarı her açtıgımda biosa giriyor biosta cıkıp sorunsuz şekilde kullanabiliyorum ama her açtıgım zaman biosa giriyor bunun çözümü nedir bilen varsa
Anakartınız nedir?

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
asus ex-b760m-v5 d4

boot ayarlarında 1. profilde windows boot manager ve kendi kullanıdıgın m2ssd yazıyor
Sorun bios güncelledikten sonra mı başladı. Zira bu anakartta son zamanlarda böylesi bir sorun var. Şuanki bios sürümünüz kaç? 1402 ya da 1601 sürümlerinden biri mi? Eğer 1402 sürümüyse son sürüme güncelleyin, eğer 1601 ise bir önce sürümle (1402) güncelleyin. Daha sonra sonucu lütfen buradan bildirin.

KS

şempapik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorun bios güncelledikten sonra mı başladı. Zira bu anakartta son zamanlarda böylesi bir sorun var. Şuanki bios sürümünüz kaç? 1402 ya da 1601 sürümlerinden biri mi? Eğer 1402 sürümüyse son sürüme güncelleyin, eğer 1601 ise bir önce sürümle (1402) güncelleyin. Daha sonra sonucu lütfen buradan bildirin.
dedigin gibi sürümüm 1402 biosu güncelledikten sonra buraya yazarım

Kanmaze151

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam boot diskini görmüyor olabilir sen biosdan boot disk kısmını windwosun kurulu olduğu diski seçersen sorun düzelir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri