Çözüldü BİM'de Çalışanlar Ne Kadar Ücret Alıyorsunuz?

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Merhaba arkadaşlar,

BİM'de çalışıyorsanız en son ne kadar ücret aldınız? Paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Bir fikrim yok ama ek mesai veya primle beraber asgari ücretten biraz fazladır diye tahmin ediyorum.

Murda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Benden fazla alıyorlardır. Asgari alıyorum. Yemek de içinde.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Beklediğimden fazla alıyorlarmış. Marketler genelde uzun çalışma saatleri ve yorucu çalışmalarla bilindikleri için ben asgari ücret alıyorlardır diye düşünüyordum.
hocam ben çalışmaya başladım ay başından beri çalışıyorum ama bi kaç kişi çalıştığım yerdekiler 5700 dedi bazıları 6300 dedi ama zam geldi bime ve şuanda net 6930TL bence de güzel para

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
ve uzun çalışma vs de yok haftalık 45 saat oluyor çalışma sürecü yani günlük ortalama 7.5 saat oluyor

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Diğer marketlere nazaran BİM aralarında en resmi ve en iyisi olan. Diğer market çalışanları aynı haklara sahip olmayabilir.

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Beklediğimden fazla alıyorlarmış. Marketler genelde uzun çalışma saatleri ve yorucu çalışmalarla bilindikleri için ben asgari ücret alıyorlardır diye düşünüyordum.
Hocam market deyip geçmeyin cidden ücretleri iyidir. Fakat şöyle bir sorunları var cidden çok yorucular. Bu fiyata değer mi? Ehhh... Belki değebilir bilmiyorum, işten beklentinize bağlı. Şahsi fikrim Şok gibi marketlerde çalışacağınıza, Bim A101 gibi daha az kişinin uğradığı yerlerde çalışmaları daha iyi olabilir. Hem ücretleri daha fazla (diye biliyorum henüz bimde çalışmadım) hem daha az yoruluyorsunuz.

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Hocam marketlerin içinde girme diyecegim tek market a101 dir ben girdim 2 hafta çalıştım part diye ise aldılar haftalık 30 saat dediler ben ilk hafta 55 saat ikinci hafta 52 saat çalıştım fazla mesai kesinlikle vermiyorlar bir de son tüketim tarihi çok yakın veya geçmiş olan ürünleri sattırmaya zorluyorlar satmazsan laf yiyorsun bir ton müdürden daha önce yerel bir markette çalıştım fiyat olarak olmasada daha insan gibi davranıyorlardı çalışanlarına markette çalışmayı planlıyorsanız bim olabilir her a101 çalışanı bime girmeye çalışıyordu şok da olabilir ama kesinlikle a101 den uzak durun.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Hocam market deyip geçmeyin cidden ücretleri iyidir. Fakat şöyle bir sorunları var cidden çok yorucular. Bu fiyata değer mi? Ehhh... Belki değebilir bilmiyorum, işten beklentinize bağlı. Şahsi fikrim Şok gibi marketlerde çalışacağınıza, Bim A101 gibi daha az kişinin uğradığı yerlerde çalışmaları daha iyi olabilir. Hem ücretleri daha fazla (diye biliyorum henüz bimde çalışmadım) hem daha az yoruluyorsunuz.
hocam şubeden şubeye değişiyor 1 ay oldu gireli ve 2 şube de çalıştım normal bimler 9 da kapanırken ilk girdiğim yerde ki şube 9.30 da kapanıyordu yani en yoğun bimlerden biri diyebiliriz. şuanda sakin bir bime girdim tek yoğun olduğu zamanlar 7-8 arası oluyor o kadar yani bence aldığım maaşı hak ediyor diyebiliriz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri