Binama Nasıl Altyapı Getiririm

KS

ArdaSelaxy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bekliyoruz haberlerini tüm forum senin apartmana fiber getirme derdindeyiz hocam olacak inşallah 😂😂
konuştum adamla bilgisi yokmuş dedi dilekçe beraber yazalımda ney yazcaz nası yazcaz dedi bende türk telekomu aradım altyapı yapım aşamasında olarak gözüküyormuş benim haberim yoktu dedim hiçbir ekip gelmedi herzamanki gibi yüzyüze görüşmeye çağırdılar

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
52
konuştum adamla bilgisi yokmuş dedi dilekçe beraber yazalımda ney yazcaz nası yazcaz dedi bende türk telekomu aradım altyapı yapım aşamasında olarak gözüküyormuş benim haberim yoktu dedim hiçbir ekip gelmedi herzamanki gibi yüzyüze görüşmeye çağırdılar
Yüz yüze görüşmeye giderken dilekçe götürmenizde yarar var; tt mu tekrar arayın görüşmeye gelirken dilekçe ile gelmem işlemleri hızlandırır mı diye sorun; önemi yok siz gelin vs derse siz bilirsiniz illa yazalım derseniz a4 ortalayın tt (hangi şube ise ) a şubesine (büyük harflerle) sağ köşe g/a/y şeklinde tarih
Altına ad soyad
Tc
Konu
Talep
Şeklinde doldurun talep kısmının bittiği yerde 2-3 cm aşağıya ıslak imza atın mavi tükenmez ile yazın veya word den yazıp mavi tükenmez ile imza atın
Tıkandığınız yerde yardımcı olurum
Karmaşık yazdıysam da özür dilerim

KS

ArdaSelaxy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yüz yüze görüşmeye giderken dilekçe götürmenizde yarar var; tt mu tekrar arayın görüşmeye gelirken dilekçe ile gelmem işlemleri hızlandırır mı diye sorun; önemi yok siz gelin vs derse siz bilirsiniz illa yazalım derseniz a4 ortalayın tt (hangi şube ise ) a şubesine (büyük harflerle) sağ köşe g/a/y şeklinde tarih
Altına ad soyad
Tc
Konu
Talep
Şeklinde doldurun talep kısmının bittiği yerde 2-3 cm aşağıya ıslak imza atın mavi tükenmez ile yazın veya word den yazıp mavi tükenmez ile imza atın
Öyle yapıcam bi arıyım tt yi sonra her türlü yazarım hızlansada hızlanmasada. Gayet güzel yazmışsın teşekkür ederim gelişme olursa yazarım

KS

ArdaSelaxy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Altına ad soyad
Tc
Konu
Talep
hocam dediğiniz gibi dilekçe yazıp tt müdürlüğüne gittim fakat dalga geçer gibi bekliyiceksiniz dediler ve gönderdiler dilekçeyide almadılar

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
603
Hocam altyapı gelmesi yıllar sürer biz denedikte sonuç alamadık.

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
52
hocam dediğiniz gibi dilekçe yazıp tt müdürlüğüne gittim fakat dalga geçer gibi bekliyiceksiniz dediler ve gönderdiler dilekçeyide almadılar
Cimere yaz ‘ dilekçe almama gibi bir durumu yok senin kanunda hakkın var bir kere dilekçe hakkının kullanılmasının engellenmesi ‘ dalga geçeceklerine kendilerine baksınlar

Hocam altyapı gelmesi yıllar sürer biz denedikte sonuç alamadık.
0 dan olsa haklısınız, yan apartmanda mevcutmuş

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri