Bitcoin Madenciliği

estir9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba CS:GO isimli oyunun oyuncusuyum bir süre sonra hilelerden usandığım için internet üzerinden bir siteden hile kurdum ve 1-2 saatlik bir oynayışımdan sonra oyunuma drop girdiğini farkettim internetten bir süre araştırdıktan sonra ProcessExplorer isimli uygulamayı kurdum ve farkettim ki hile yazılımının dosya konumuna erişme iznimin bile olmadığını gördüm daha sonra şüphelerim iyice arttığı için MalwareBytes isimli virüs programını kurup sorunu kökten çözdüm bulduklarını karantinaya alıp sildim ve bilgisayarımı yeniden başlattım bir sorun olur mu?

Sorum şu; Bilgisayarım 1-2 saat boyunca böyle bir işleme marus kaldıysa ekran kartımın / işlemcimin ömrünün azalması gibi bir durum söz konusu mu? Yoksa sadece 1-2 saatlik ağır oyun oynamak gibi düşünebilir miyiz?

Not: Bitcoin Madenciliği genelde son zamanlarda virüslerin içerisinde yapılan birşey eğer bilgisayarım 1-2 saat Bitcoin kasmaya marus kaldıysa ne olur? Sorun olur mu şuan temizledim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Bileşenleriniz veya sisteminizin geneline bir şey olmaz merak etmeyin. Bileşenler bu kadar hassas değiller. Sorunu virüs yazılımı ile çözmüşsünüz dert etmeyin. Hala kalıntısı vs. olsaydı zaten sorun devam ettiğini hissettirdi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri