Fırsat (bitti)Ryzen 5 5600g 2600TL (26 Temmuz 2022)

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Moderatörün son düzenlenenleri:

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
4202 Yazıyor bende, yanlış yerdenmi bakıyorum ?

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
2600 tlydi haydaa bitmiş sanırım

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
2600 tlydi haydaa bitmiş

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Çok iyi fiyatlı çektim bir tane . Paylaşmaya fırsatım olmadı ama saatlerce o fiyatta kaldı.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hocam merak ediyorum sisteminiz varken böyle indirimli şeyleri alıp sonra satıyor musunuz ?
Hayır dostum , YouTube içerik için alıyorum farklı bir planım var . Ayrıca bu güne kadar hiç kar amacı gütmedim bileşenlerden .
Hatta en son mag Core liquid i aldığım fiyattan 650 TL den sattım dilersen ss bırakabilirim. Ayrıca ben ürünleri genellikle insta üzerinden almadan paylaşıyorum .

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Hayır dostum , YouTube içerik için alıyorum farklı bir planım var . Ayrıca bu güne kadar hiç kar amacı gütmedim bileşenlerden .
Hatta en son mag Core liquid i aldığım fiyattan 650 TL den sattım dilersen ss bırakabilirim. Ayrıca ben ürünleri genellikle insta üzerinden almadan paylaşıyorum .
Yok inanıyorum ama meraktan sordum videonuzu çektikten sonra mesela boşta kaldı satıyorsunuzdur diye tahmin ettim sormak istedim.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hocam işlemcinin daha iyi ndn aldınız ve cidden ekran kartı alamayıp sonra alacaklar için müq fırsat.
Cevapladım dostum . Hatta YouTube kanalımdaki tüm sistemler vb de ya kullandığım ya çevreme topladığım ya da aldığım sistemler . Onları da al sat yapmıyorum . Attığım taş ürküttüğüm kuşa değmez , ticaretteki etiğime de uymaz.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Yok inanıyorum ama meraktan sordum videonuzu çektikten sonra mesela boşta kaldı satıyorsunuzdur diye tahmin ettim sormak istedim.
İllahaki ihtiyaç oluyor çevremden vb , ihtiyaç olursa aldığım fiyattan satıyorum , eğer ihtiyaç olmazsa da ilk DC den sunuyorum takipçilerime , ihtiyacı olan varsa onlara gidiyor yoksa yine aldığım fiyattan pazarlıksız satıyorum.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
İllahaki ihtiyaç oluyor çevremden vb , ihtiyaç olursa aldığım fiyattan satıyorum , eğer ihtiyaç olmazsa da ilk DC den sunuyorum takipçilerime , ihtiyacı olan varsa onlara gidiyor yoksa yine aldığım fiyattan pazarlıksız satıyorum.
Yaptığınız şey çok iyi kanalınız olduğunu biliyordum ismini bilmiyordum hemen bakıyorum

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Kanalının adı Tükkan , YouTube de bakabilirsin link de mevcut biomda . Umarım keyif alırsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri