BlackShark V2 x Az Ses Sorunu!

latom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Öncelikle herkese iyi forumlar,

Bugün blackshark v2 x modelini satın aldım fakat kullanırken son sesin çok az olması dikkatimi çekti ardından telefonumda denedim (v2 x jak girişli) ve arada inanılmaz bir fark olduğunu gördüm.

Kulaklığı kulağından çıkartınca bayağı hoparlör oluyor. Sorun nedir tahmin eden bileniniz varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Anakartım msı b560m pro eğer ki lazımsa

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Bilgisayarda Realtek yazılımınız kurulu mu?

Birde, Windows Ayarları > Sistem > Ses sekmesinden sağ tarafta bulunan Ses Denetim Masası ayarlarına girin ve aşağıdaki resimdeki gibi aktif aygıtınızın özelliklerine girin. Anlık mod onaylıysa onayı kaldırın ve Gürültü Dengeleme ayarını onaylayın. Diğer her şeyin onayını kaldırın. EQ ayarı isterseniz yaparsınız sonra şimdilik onay vermeyin.

Ekran Alıntısı.PNG

KS

latom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
realtek yazılımına nereden bakıcam hocam ayrıca dediğinizi yaparken düzeye baktım 67 de imiş onu 100e çektim dediklerinizle beraber ama sesin hala yeterli olduğunu sanmıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
realtek yazılımına nereden bakıcam hocam ayrıca dediğinizi yaparken düzeye baktım 67 de imiş onu 100e çektim dediklerinizle beraber ama sesin hala yeterli olduğunu sanmıyorum.
Anakartın sitesinden ses kartınızı kurabilirsiniz.

Ürünün sürücüleri 50mm kaliteli sürücüler. Ses şiddeti olarak 100 db ses seviyesine çıkabilir yazıyor sitesinde ama biz buna 90-95 diyelim. Telefona göre hala mı çok düşük maksimum ses seviyesi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri