Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesutsnck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ben rica ettim de kodu gönderdi bana lakin nereden alınıyor bilgim yok onu paylaşabilir misiniz benimle

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,140
ben rica ettim de kodu gönderdi bana lakin nereden alınıyor bilgim yok onu paylaşabilir misiniz benimle

Diğer arkadaşlara attığım mesajı paylaşayım şöyle alıyorsunuz;

ALINTI;

DXRacer oyuncu koltuğu PC Hocası Forum kampanyası için hazırlanan indirim listesinde yer aldınız tebrik ederim. Aşağıda bulunan indirim kodunu yine aşağıdaki linklerde bulunan koltuklardan herhangi birine girerek kullanabilirsiniz. Kodlar 1 hafta geçerlidir. Ertesi hafta (08.03.23) kullanım süresini dolduracaktır.

Koltuk Linki:

KOD Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki linke tıklayarak ürünü sepete ekleyin. Ardından "İndirim Kodu" kısmına size verilen kodu girerek sipariş verebilirsiniz. Kodlar TEK kullanımlıktır.

1678006874932.png

Şimdiden hayırlı olsun. PC Hocası Forum ayrıcalıkları ve efsane indirimleri yakında yeni fırsatlarla devam edecek. Foruma en çok emek veren kullanıcılar her zaman önceliğimizdir.

Güzel günlerde kullan :)

mesutsnck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Emeği geçen herkese teşekkür ederim özellikle kodunu benimle paylaşan @Protouse ayrıca teşekkür ediyorum bende elimden geldiğince foruma katkıda bulunmaya çalışacağım :)
1678007865202.png

ademkose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bende almak isterdim elim varmadı yazmaya koltuk indirimli haliyle bile maaşımdan fazla :) Ama bilsem bir öğrenci bir depremzede için sıralamaya yazılırdım ben alamıyorsam birine elim uzansın isterdim :) Emin 1 , 3, 5, mesaj atıp satmak için gelenlerde vardır. İkinci el sitelerden takip edeceğim bakalım çıkacak mı :)

@OceanLaB güzel hareketler devamı da olur umarım.
Valla haklısın kardeşim ben 19k maaş alıyorum ona göre kredi ödemem falan var evde tek yaşıyorum. 3080 li sistemi yeni topladığım için 3k bi koltuğa vermek çok geldi ama aldım yani yoksa bel fıtığım daha da artacak

alon3wolf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Facebook gurubuna uzun süredir üyeyim, foruma yeni üye oldum. (Koltuk konusu için.)

Diğer arkadaşlardan stok kalırsa bende yararlanmak isterim.

Teşekkürler.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,140
Facebook gurubuna uzun süredir üyeyim, foruma yeni üye oldum. (Koltuk konusu için.)

Diğer arkadaşlardan stok kalırsa bende yararlanmak isterim.

Teşekkürler.

Elinde kod olan arkadaşlarım varsa, vereceklerdir. Dün kodların hepsini teslim ettik.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633

Leo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oncelikle taner abiye ve her uyeye tesekkur ederim parami ram almak icin harcadim koltugu alamiyorum butcme elvermiyo baska sefere artik cok istedim nasip deilmis simdilik isteyen olursa kodu verebilirim cok tesekkur ederim @OceanLaB
kod hala duruyorsa ben alabilir miyim

Kurtbey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Zamanlama mükemmel tam Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum yardımıc olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri