Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Ahlaksızlıktan başka bir şey değil umarım satamaz elinde kalır.
Altta ki ilk mesajımda demiştim zaten. Eminim 1,3,5, mesaj atıp satmak için gelenlerde vardır diye . Çünkü çok var öyle yazan kimisi ucuz yoldan masrafsız kod olarak ucuza kimisi de koltuğu alıp normal fiyatına satacak. Bu gün ne dersek diyelim biri çıkıpta zaten o haktı ona verilmişti istediğini yapar, belki ihtiyacı yoktu, ya da farklı bir sorunu oldu gibisinden mesaj atacaklardı . Bende sadece belirtip alan olmak isterse de alsın dedim, yoksa dediğin gibi olay zaten ama her türlü satacaktır zaten.
Bende almak isterdim elim varmadı yazmaya koltuk indirimli haliyle bile maaşımdan fazla :) Ama bilsem bir öğrenci bir depremzede için sıralamaya yazılırdım ben alamıyorsam birine elim uzansın isterdim :) Emin 1 , 3, 5, mesaj atıp satmak için gelenlerde vardır. İkinci el sitelerden takip edeceğim bakalım çıkacak mı :)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Altta ki ilk mesajımda demiştim zaten. Eminim 1,3,5, mesaj atıp satmak için gelenlerde vardır diye . Çünkü çok var öyle yazan kimisi ucuz yoldan masrafsız kod olarak ucuza kimisi de koltuğu alıp normal fiyatına satacak. Bu gün ne dersek diyelim biri çıkıpta zaten o haktı ona verilmişti istediğini yapar, belki ihtiyacı yoktu, ya da farklı bir sorunu oldu gibisinden mesaj atacaklardı . Bende sadece belirtip alan olmak isterse de alsın dedim, yoksa dediğin gibi olay zaten ama her türlü satacaktır zaten.
hocam o tür insanların önüne kimse geçemez malesef

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Ben geçen ay hawk Gaming chair koltuk aldım 3600'e. Nays + hepsiburadada link gelir kullanarak 2850ye felan getirdim. Sonra koltuk kampanyasını görünce bunun markası daha iyi aynı fiyata geliyor diye düşünüp başvuru yaptım, çıktı, aldım. Sipariş verdim. Şimdi dxracere geçip hawk Gaming chair Fab v4 ü Satıcam. Zamlanmış şu an 4200 TL en ucuzu.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
1 tane 1tb m2ssd çıkarsa bu hafta yapışırım pc topluyorum cok iyi olur

dualtime

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
arkadaşlar şuan bütçe kaynaklı ben alamıyorum. Siyah beyaz kod var elimde isteyene verebilirim

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
@OceanLaB Hocam şu anda fp bir 2k monitör bulmak çok zor sizden ricam bir sonraki pc hocası özel indirimlerinde monitör getirebilirseniz gerçekten bir çok alıcısı olacaktır burdan

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Bugün Bilgi almak için siteyi aradım. Kargo için Bi tarih söylemediler. Ama çok geç olmaz dediler

Çok iyi 👍🏻
Ben de kargo için aradığımda yarın kargolayacaklarını aksi bir durumda Çarşamba günü kargolama işlemini yapacaklarını söylediler. Koltuk gelince alan kişilerden de yorumlarını bekliyorum. Ben de inceleme için yorum yapacağım.

Enumanyamac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Alamayıp da başkasına verenler kime verdiğini yazsın da aynı kişiye birden fazla vermeyelim

Zidane*

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben de almak istiyorum çok ihtiyacım var ama stok bitti mi acaba yeni keşfettim forumu :( Siyah olursa daha çok sevinirim

Alamayıp da başkasına verenler kime verdiğini yazsın da aynı kişiye birden fazla vermeyelim
Varsa kod ben de istiyorum

Son düzenleme:

alon3wolf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Bir arkadaşımız kod verdi ama kod hata vermekte, kullanım süresi falanmı var kodun aceba? Bir türlü almak nasip olmadı 😂

PaNoRmoS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bugünde verilmedi kargoya yarın verirler artık herhalde.. Aramakta istemiyorum ama hayırlısı yarında vermessler ararım artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri