Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

towboatery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Beni yurtiçi kargo az önce aradı adres bilgilerinde eksiklik olduğu için şubeye gelip almanız gerekiyor dedi :(

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu/dxracer,1,2.html
https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu.html

KOLTUKLARI NASIL ALABİLİYORUZ?

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

https://www.tebilon.com/dxracer-prince-series-pf132-nw-siyah-beyaz-oyuncu-koltugu/

Ekli dosyayı görüntüle 16110

https://www.tebilon.com/dxracer-prince-series-pf132-nr-siyah-kirmizi-oyuncu-koltugu/

Ekli dosyayı görüntüle 16111

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.

GÜNCELLEME 1:

Siyah - Kırmızı modelini aldık biz de görünümü bu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 16125
Arkadaşlar bende koltuk var ben almayacağım almak isteyen varsa mesaj atsın kodu verebilirim.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Beni yurtiçi kargo az önce aradı adres bilgilerinde eksiklik olduğu için şubeye gelip almanız gerekiyor dedi :(
09:10'da beni de kargocu aradı ve adreste eksiklik var tarif eder misiniz dedi. Tarif ettim, tamam ben geldiğim vakit ararım diyip kapattı. Yaklaşık 3 saattir bekliyorum. Kargo eksikliği muhtemelen firmanın hatasıdır fakat kargocunun üslubu hoş değildi, şikayette bulunacağım.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Teslim alan arkadaşlar buradan paylaşırsa çok seviniriz 🙂

Ajzent2b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Benim siparişim geldi. Salı günü gece 1 gibi sipariş verdim. Sağolsun dualtime arkadaşımız kod verdi. Kargo daireme kadar getirdi. Eşimle bi 10dk'da kurduk. Kurulumu da gayet basit. Herhangi bir defo vs. bulunmuyor. Oturma kalitesi şuan için iyi sadece koltuk dirsekleri en üst seviyede sallantı yapıyor. Yurtiçi herhangi bir kod falan göndermedi kargo bilgilendirmesiyle alakalı. Pc Hocasına teşekkür ederim.:)

photo1678271870.jpeg

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Benim siparişim geldi. Salı günü gece 1 gibi sipariş verdim. Sağolsun dualtime arkadaşımız kod verdi. Kargo daireme kadar getirdi. Eşimle bi 10dk'da kurduk. Kurulumu da gayet basit. Herhangi bir defo vs. bulunmuyor. Oturma kalitesi şuan için iyi sadece koltuk dirsekleri en üst seviyede sallantı yapıyor. Yurtiçi herhangi bir kod falan göndermedi kargo bilgilendirmesiyle alakalı. Pc Hocasına teşekkür ederim.:)

Ekli dosyayı görüntüle 16461
hocam hayırlı olsun aynı renk olanı aldım bende ilk izleminiz nasıl deri muhabbeti felan

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Siyah beyaz denk geldi bana son anda @Terebit arkadaşımızla takas ettik beyaz siyah da çok fena karizma imiş. Güzel günlerde kullanın hocam 🙂

Ajzent2b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Kalitesi gayet iyi, 2 saattir kullanıyorum home office çalışıyorum, herhangi bir terleme vs olmadı. Tabi yaz mevsiminde değiliz ama o kadar terleteceğini düşünmüyorum.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212

Hocam siz daha iyi bilirsiniz ama boyun desteğinin lastikleri yanlış yerden mi geçmiş sanki

Ajzent2b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hocam siz daha iyi bilirsiniz ama boyun desteğinin lastikleri yanlış yerden mi geçmiş sanki
Hocam kılavuzda o şekilde gösteriyordu, içerisinden geçince kısa oluyor tekrar kontrol ettim bu şekilde gösteriyor. Arkada bi toka var onun altında oluyor. Bazı modellerde toka var oraya geçen bu koltukda öyle değil. Mesela farklı bir modeli :
photo1678275461.jpeg
Bizim model :
photo1678275420.jpeg

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317

Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri