Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sipariş elime ulaştı çok memnun kaldım kalitesi çok iyi Taner hocama, ekibine ve tebilona teşekkürler eminim taner hocam dil dökmüştür böyle kampanya ayarlamak için ağzına emeğine sağlık abi
@OceanLaB
İlk Siparişi ben vermiştim ayın 4 ü cumartesi günü saat 21:30 da, en son ben teslim aldım sanırım.😃 Çok şükür beklediğim den çok çok daha iyi geldi.

Satın alma sürecinde @OceanLaB tarafından Gelen link Siyah beyaz idi. Zaten başta da ben öyle istemiştim. Ancak Taner hocam ın ofise aldığı kırmızılı olanı görünce hayran kaldım.

Benimle aynı durumda olan @Terebit hocam da siyah beyaz olanı istemişti. Aramızda önce konuşup anlaştık tan sonra, Tebilon ile irtibata Geçip, Durumu anlatacak şekilde [email protected] adresine her ikimizin de verdiği sipariş numaraları ile istediğimiz renkleri belirttik.

(Maile veya alış veriş sonrası hiç bir bilgilendirme yapılmadı.) 😶

Bir kaç gün sonra Tebilon Mh ' yi aradım satın alma müdürünün konuyla alakalı ilgileneceğini söyledi. Ve gerçekten de öyle oldu sağ olsunlar.

Dün Yurtiçi Kargoyu Aradım firma ismini söyleyip adıma kargo olup olmadığını sordum. Konya aktarma da olduğunu görüntüledikleri kargonun, yarın (9.3.2023) teslim tarihi olduğunu söylediler. Öğlen evime teslim edildi.

Kargo gayet sorunsuz şekilde eve teslim edildi.

Kurulumu ise 15 dk sürdü. Kırmızı siyah olan model olmasına çok memnun kaldım. Süreç içerisinde bizlere böyle fırsatlar sunan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Bilgisayarımın donanım kısmında bir çok parçasını zaten Taner hocamın instagram story lerinde görerek almıştım. Bu gurup sayesinde baya kâr etmiş oldum.

İyi ki varsınız. Herkese ayrı ayrı saygılarımı sunuyorum.
Hayırlı olsun.

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Hoş geldin Ege, sıralamaya göre yarın bir ayar çekeceğiz. Ona göre takip edersin :)
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

KOLTUKLARI NASIL ALABİLİYORUZ?

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 16110

Ekli dosyayı görüntüle 16111

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.

GÜNCELLEME 1:

Siyah - Kırmızı modelini aldık biz de görünümü bu şekilde.

Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.

GÜNCELLEME 1:

Ekli dosyayı görüntüle 16125
4070Ti PC Toplayacaktım Ekipmanlar Tamamdı Birde Koltuk Lazım Derken Karşıma Çıkması İndirim De Çok İyi olmuş

alon3wolf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Koltuğu almayı düşünüyormusunuz? Elimde 1 adet kod var şuan kullanmayacagim verebilirim
Hocam koltuğun kırmızı kodunu bulamadım, siyah bir kod ilettiler bende onu aldım.

Alınca eposta yolu ile kendilerine mail attım kırmızısı ile değişirmisiniz diye. Yüz tane soru sordular, kodunuz nedir şu nedir bu nedir. Sitede daha ürün kargoya verildi demedi birşey yok, ikinci gün ürün kapıma geldi. Siyah beyaz rengi.

Nasıl bir işletme anlamadım gitti.

EkaaN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

GÜNCELLEME 1:

Ekli dosyayı görüntüle 16125
Gerçekten almak isterim pc sistemim var fakat koltugum yok umarım alabilirim

AKBLT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Keşke benimde haberim olsaydı koltuk ihtiyacım vardı umarım kodu alanlar varsa ve elinde fazladan bulunuyorsa benimle de paylaşabilir

alon3wolf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Koltuk geldi, fiyatını kesinlikle haketmiyor.

Koltuk çok kötü değil, orta sınıf. Ama fiyatı bu kaliteye fazla. Kolçakları sağa sola sallanıyor trim boşluğu var. Arkaya yatma kolu pek kullanışlı değil, aradaki dişler arası çok geniş, ya çok dik oluyor ya çok yatıyor arada kanallar yok. Arası çok açık. Vs vs.

Ben beğenmedim.

thebest

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende talip olmak istiyorum yeniyim çok emeğim yoktur ama koltuk ihtiyacım gerçekten var şuan ki çok yoruyor beni yardım ederseniz listeye eklerseniz bende almak isterim saygılar.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Sanırsam koltuk en geç bana ulaştı. Tebilon müdürü Ersin Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, saygılarımı sunarım. İade ve kargoyla ilgili problem yaşamıştım fakat birkaç gündür benim için yoğun bir çaba sarf etti. Koltuğa gelecek olursak; kampanyayı bizlere sunan Taner hocama da teşekkür ederim. Benim için güzel bir deneyim oldu, gayet beğendim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Bende almak isterdim elim varmadı yazmaya koltuk indirimli haliyle bile maaşımdan fazla :) Ama bilsem bir öğrenci bir depremzede için sıralamaya yazılırdım ben alamıyorsam birine elim uzansın isterdim :) Emin 1 , 3, 5, mesaj atıp satmak için gelenlerde vardır. İkinci el sitelerden takip edeceğim bakalım çıkacak mı :)

@OceanLaB güzel hareketler devamı da olur umarım.
Satmak isteyen olacaktır diyorsun iyi hoş güzel fakat zaten 3300 e alacak o kişi 200-300 tl için uğraşmaz inan . Bana çıktı Bimin o dandik sandalyesinden kurtulmak çok iyi geldi çook 😅👌

Hocam koltuğun kırmızı kodunu bulamadım, siyah bir kod ilettiler bende onu aldım.

Alınca eposta yolu ile kendilerine mail attım kırmızısı ile değişirmisiniz diye. Yüz tane soru sordular, kodunuz nedir şu nedir bu nedir. Sitede daha ürün kargoya verildi demedi birşey yok, ikinci gün ürün kapıma geldi. Siyah beyaz rengi.

Nasıl bir işletme anlamadım gitti.
Ben de sadece siyah beyaz var diye heyecandan aşağı bakmayı unuttum ve siyah beyazı verdim sonradan farkına vardım hatanın.Aradım kendilerini bilgilendirdim mail de çektim telefonla 2 kez aradım fakat tamam halledeceğiz demelerine rağmen gelen koltuk siyah beyazdı. Nasipte bu vardı demek uğraştırmaya değmez dedim kullanıyorum 😁😊

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Satmak isteyen olacaktır diyorsun iyi hoş güzel fakat zaten 3300 e alacak o kişi 200-300 tl için uğraşmaz inan . Bana çıktı Bimin o dandik sandalyesinden kurtulmak çok iyi geldi çook 😅👌

Ben de sadece siyah beyaz var diye heyecandan aşağı bakmayı unuttum ve siyah beyazı verdim sonradan farkına vardım hatanın.Aradım kendilerini bilgilendirdim mail de çektim telefonla 2 kez aradım fakat tamam halledeceğiz demelerine rağmen gelen koltuk siyah beyazdı. Nasipte bu vardı demek uğraştırmaya değmez dedim kullanıyorum 😁😊
Merhaba keşke beni alıntı yapmasaydınız her türlü 200-300 dediğiniz şey ikinci el ürün satış kanallarında çok iyi kâr demek . Ülkede ki ikinci el ürün piyasasına bakın kırık kullanılamaz şeyi bile satıyorlar 25 TL ye bile ilan var şarj adaptörü satıyor mesela kargo ücretsiz yollayacak eline 25 TL geçecek. Farkında olmayan çoğu insan bu şekilde düşünüyor ama ticaret elinde işine yaramayan şeyi değerlendirmek olarak her şeyin bir değeri ve alıcısı vardır düsturuyla gidiyor. Bu kodu sahibinden 1000TL ilana koyan çıktı burada görürsünüz mesajlarda 200 TL ye adama göre sıfır sıkıntısız para demek, kodu verecek parasını alacak, kargo, kırılma, kaybolma ve çalınma yok sıfır sıkıntı :)
Not: Yorumumdan bu durumu haklı bulduğum çıkarılmasın etik olduğunu düşünmüyorum, ihtiyacı olupta kullanmak isteyenlere fırsat yaratılıyor ama gel gör ki her şeyi paraya çevirecek insanlar olup, bu durum hiç bitmeyecek gibi bir olay günümüz şartlarında... Yarın sıvı soğutmayı da satacaklar, diğer yeni fırsatı da, bu yorum son olsun lütfen sadece alıpta kullananların attıkları fotoğrafları görüp sevinçlerine ortak olmak istiyoruz :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri