Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McMoncey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

KOLTUKLARI NASIL ALABİLİYORUZ?

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 16110

Ekli dosyayı görüntüle 16111

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.

GÜNCELLEME 1:

Siyah - Kırmızı modelini aldık biz de görünümü bu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 16125

Sistemi toplayalı 1,5 sene oldu sadece koltuk kaldı dandik bir koltukla idare ediyordum oda geçenlerde kırıldı indirim çıkarsa çok güzel olur

thatuvaynee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
almak isteyenler bu posta almak istediklerini bildiriyor. Ardından rütbe, mesaj ve konu sayısına göre hak ediş vereceğiz. Listede adınız varsa (yarın saat 8'de bakarsınız bu konuya tekrar) indirim kodunuzu özelden mesaj ile göndereceğiz
çok istiyorum abi

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
valla şuanda fazla yazan yok gibi gözüküyor inşallah bize de düşer kod ya

B4ckDoor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.

GÜNCELLEME 1:

Böyle bir kampanyayla biz kullanıcılara önemli destek sağlıyorsunuz. Kendi adıma hepinize teşekkür ederim. Eğer bana da yer kalırsa ben de DxRacer kalitesini tatmak için bu koltuğu almaya talibim. Artık rahat oturmanın vakti geldi gibi :) İyi forumlar.

sudam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Süper bir kampanya!! Bunu gördüğüme gerçekten çok sevindim ve kaçırmak istemiyorum. Çünkü dayanıklı ve rahat bir koltuğa ihtiyacım var. Bana da bir kod düşerse çok mutlu olurum :) Forum'a özel bu kampanya için sağ olun PC Hocası...

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Selamlar arkadaşlar,

GÜNCELLEME 1:

Arkadaşlar ölçüler kısmında bulunan UGY nedir nerenin ölçüsüdür? Oturma alanının ölçüsü ve sırt ölçülerini nasıl öğrenirim? Bu bilgiler de yazan ölçü acil lazım bilen varsa teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_20230304_170801.jpg
    IMG_20230304_170801.jpg
    6.5 MB · Görüntüleme: 9

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Almak isteyenler için indirim kodu bende alabilirim. Muhtemelen kod için puanım yeter. İhtiyacı olan yazabilir.

Terebit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Arkadaşlar ölçüler kısmında bulunan UGY nedir nerenin ölçüsüdür? Oturma alanının ölçüsü ve sırt ölçülerini nasıl öğrenirim? Bu bilgiler de yazan ölçü acil lazım bilen varsa teşekkürler
dostum u-g-y kargodan gelen paketin ölçüleri uzunluk genişlik yükseklik spesifik olarak sırt ve oturduğumuz alanın ölçüleri verilen bir bilgiye rastlayamadım

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
katılayım belki çıkar tabi alırsanız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri