Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrecicek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'a emek verenleri desteklemeye ve firmalarla görüşmelerime devam ediyorum. Bu sefer Gelbura.com ile birlikte ID-Cooling FrostFlow X 240mm sıvı soğutma piyasada minimum 1.881 TL satılırken, foruma özel PAZARTESİ GÜNÜ 999 TL inecek. Ki bu fiyata zaten kaliteli bir 240mm sıvı soğutma bulmamız imkânsız.

Ekli dosyayı görüntüle 16614

Ekli dosyayı görüntüle 16611

SIVI SOĞUTMAYI NASIL ALACAĞIZ?

1-) Her zaman olduğu gibi önceliğimiz forumda mesaj sayısı, konu sayısı ve rozet rütbelerini göz önüne alarak "en fazla emek verenden, en aza doğru" sıralama yapmak. Yine ürünü almaya hak kazanan arkadaşlarımıza özelden indirim kodunu vereceğim. Herkes 1 adetten başka alamayacak.

2-) Ürünü almak isteyen TÜM KULLANICILAR yorumlara özgün olarak ürünü neden almak istediğini yazmaları ve katılmak için mesaj atmaları yeterlidir.

ÖRNEK BİR YORUM:

"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600 işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." gibi fikir ve düşüncelerinizi belirterek yazmanız yeterli.

ID-Cooling FrostFlow X 240 Teknik Özellikler

• NOT:
LGA 1700 ve AM5 soket desteği mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 16613

Ekli dosyayı görüntüle 16612
Ryzen 5 5600x işlemcim için uzun zamandır bütçeme göre bi sıvı soğutucu arıyordum. Umarım sıra bana gelir :)

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 3 3200 g işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." Ciddiyim valla rahatlar bayanında termal macununu yenilemedim 999 tl ye olursa süper olur kendimi acındırmak istemem bana çıkarsa iyi olur yada bende daha çok ihtiyaç sahibi birine
Hiç ısınmayan o işlemciyi nasıl o sıcaklıklara çıkarmayı başardınız ? Hiç fan olmayan tamamen kapalı kasada 4.0 yada 4.1GHz OC yaptım ona rağmen maksimum 65 gördüm.

Kazuya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
12400F işlemci kullanıyorum. Stok fan çok yeterli olmuyor. Uzun zamandır piyasada fiyat araştırması yapıyorum.. Bütçeme uymadığı için alamadım. Fakat bu fiyat benim için çok uygun. Forumda çok yeniyim. Ama bu fırsattan yararlanabilirsem çok sevinirim. Kimsenin hakkına da geçmek istemem. İmkan olursa bende değerlendirmek isterim. Herkes için hayırlısı olsun.

Son düzenleme:

PcKoliq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ID-Cooling FrostFlow 240gibi 240mm'lik bir sıvı soğutucusuna ihtiyacım var. İntel 12400f işlemcim stok fanla oyunlarda çok ısınıyor. Ekran kartım 3070ti , işlemci ısındıkça haliyle sistem performansından kesiyor. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi tam performansta çalışmasını sağlayıp rahatlatacaktır. Forumda yeni sayılırım pcmi sattıktan sonra çok aktif olamadım yeni pcmi alalı da 1ay oldu olmadı. Sıvı soğutma fiyatları çok pahalı olduğu için alamıyordum. Bu fırsattan yararlanabilirsem çok sevinirim. Umarım bende alabilirim

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Allahım iş bankasında taksit kovalıyorum bende şansa bak. Koltuk nasip olmadı paraya sıkıştım alamadım şimdi imkanım var bu umarım olur. Ryzen5 5600 kullanıyorum. Daha öncesinde kule tipi soğutucu denedim ekran kartına değdiği için kullanamadım Undervolt ile kullanıyorum ne yazık ki. Tam performans alamıyorum gibi hissediyorum. 80 90 derecelerde işlemci kullanmak rahatsız ediyor :) Teşekkürler.

Murat__kaya35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'a emek verenleri desteklemeye ve firmalarla görüşmelerime devam ediyorum. Bu sefer Gelbura.com ile birlikte ID-Cooling FrostFlow X 240mm sıvı soğutma piyasada minimum 1.881 TL satılırken, foruma özel PAZARTESİ GÜNÜ 999 TL inecek. Ki bu fiyata zaten kaliteli bir 240mm sıvı soğutma bulmamız imkânsız.

1-) Her zaman olduğu gibi önceliğimiz forumda mesaj sayısı, konu sayısı ve rozet rütbelerini göz önüne alarak "en fazla emek verenden, en aza doğru" sıralama yapmak. Yine ürünü almaya hak kazanan arkadaşlarımıza özelden indirim kodunu vereceğim. Herkes 1 adetten başka alamayacak.

2-) Ürünü almak isteyen TÜM KULLANICILAR yorumlara özgün olarak ürünü neden almak istediğini yazmaları ve katılmak için mesaj atmaları yeterlidir.

ÖRNEK BİR YORUM:

"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600 işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." gibi fikir ve düşüncelerinizi belirterek yazmanız yeterli.

• NOT:

Selamlar arkadaşlar,

ÖRNEK BİR YORUM:

• NOT:

İlk defa bir pc topladım işlemci ryzen 2700x oyun oynarken ısınıyor bu da performans kaybına neden oluyor bu sıvı sağutmayı alabilirsem daha rahat bir deneyim olacağından eminim o kadar aradım ucuza bulamadım paramda kalmadı inşallah bu sefer alırım.

ismail16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sıvı soğutma uzun zamandır istiyordum ryzen 3 kendi stok fanı zaten çıkardım başka soğutucu fan taktim ama çok ses yapıyor onun sıvı soğutma çok isteyip alamadığım bide bu ürünün performans çok iyi diye biliyorum bakalım

vlknkpn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Tron PCH RTX3070Tİ li hazır sistemi aldım alırken işlemciyi r5 5600x yaptım sistem yeni geldiği için max kaç derece oluyor bilmiyorum ama sıra gelirse almak isterim :D

ekahveciler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Şuan Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Ryzen 9 5900X geçmeyi düşünüyorum. Böyle güçlü bir sıvı soğutma işlemcimi bayağı rahatlatacaktır. Pc hocası ailesine sevgiler

BreakRuless

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar ;

ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600x işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 65 ile 79 derece arası. Bu urun bana ilac olucak ilac

mehmetseelvi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Öncellikle Allah razı olsun emeği geçenlerden.. Teşekkürler​

Sistemi daha toplayamadım çünkü eksikler var şuanda bunlara sahibim ve tamda aradığım şey sıvı soğutmaydı.​

matx kasa almıştım arkadaşın 240mm cooler master denedim o kasaya hiç bir şekilde sığmadı ve kasayı iade etmek durumunda kaldım. yeni kasa modeli aşağıda. inşallah bu sorunu çözdüm galiba alabilirsem​

Anakart :Gigabyte B650M DS3H 6400 MHz (O.C.) DDR5 AM5 mATX​

İşlemci : AMD Ryzen 7 7700X 4.5 GHz 8 Çekirdek​

Kasa : Sharkoon RGB Flow USB 3.0 ATX Mid Tower​

Ekran kartı : Sapphire VGA Amd 12GB Gddr6 RX6700XT Pulse Gaming​

Not* Kasayı sıvı soğutma uymadığı için değil ürün hasarlı geldiği için geri gönderdim. Eğer sıvı soğutma uysaydı hasarı gözardı etmiştim zaten ama soğutma uymayınca mecbur kaldım. Elhamdülillah kimsenin hakkına girmedim.​

Ekli dosyalar

• IMG_3677.jpg
    IMG_3677.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 7
  • IMG_3676.jpg
    IMG_3676.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 7

cankoksalan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
R5 5600 üm var stok soğutucum yetmiyor keşke bana çıksa da alsam valla fiyat mükemmel ötesi bu fiyata bulunmaz bir ürün.

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Ürünü almak istiyorum çünkü ryzen 5 5500 kullanıyorum ve antalya gibi sıcak biyerde oturduğum için yaz ayı sistemim stock fan ile daha fazla ısınıyor. Ve maaş yatmışken borçta bitmişken hazır hayallerime kavuşabilirim

Tab2iso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle selamler Şöyle bi imkan sunduğunuz icin teşekkür ederim
Ryzen 5 5600 rx6700xt sistemim var stok fanla kullanıyorum rdr2 oynıyorum baya zorluyor ısınma konusunda bundan ötürü ciddi ihtiyacım olduğunu düşünüyorum ve almak istiyorum inşallah görüp yardımcı olursunuz teşekkür ederim🥰

wintertime

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistem topluyorum uygun fiyatlı olması için kampanyaları takip ediyorum sürekli soğutması da olursa çok iyi olur

Ömer mirza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. işlemcime benimki yetmiyo çıkar iyi olur iyi şanslar

fikribaba1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutmayı almak istiyorum çünkü 2016 da topladığım intel i3 7.nesil işlemcili kasamı değiştiriyorum şu anlık bütçemin yettiği parçaları para buldukça toparlamaya çalışıyorum seneye staj dan gelecek parayla ekran kartı(3070 ve denkleri) işlemci(ryzen5 5600x ve denkleri )gibi yüksek bütçe gerektiren parçaları almayı düşünüyorum hali hazırda elimde 240mm sıvı soğutma destekleyen bir kasa varken bu fiyata ilaç gibi gelir. (forum da çok yeniyim pc hocasının bir forum sitesi sahibi olduğunu bilmiyordum artık forum da sıklıkla beni görebilirsiniz.)​

alpgiray50

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim de bir adet ryzen 5-5600x işlemcim var. yüklenildiğinde 75-85 arasına fırlıyor benim işlemci. eğer bize de düşerse bi adet almak isterim. yaz sıcağında gerçekten insanın ihtiyacı oluyor böyle sıvı soğutucuya. şimdiden teşekkür ediyorum saygılar. pek fazla brualara giremiyorum. bir eğitimciyim. doğruya doğru. youtube da videoları izleyebiliyorum.

mehmetalicakmak63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

ÖRNEK BİR YORUM:

• NOT:

Çok iyi bir fiyat parası olan arkadaşlar kaçırmasın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri