Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alisahinkavak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5 3500 işlemcim var boşta bile 60-70 derecelerde geziyor oyuna girdiğimde 80 altını daha hiç görmedim sistem performansımı çok etkiliyor soğutma konusu çok fazla canımı sıkıyor forumda çok aktif değilim pek alışkanlığım değil forumlar da takılmak ama videoları ve instagram storyleri sıkı takip ediyorum bütçemden dolayı oyuncu koltuğuna katılamamıştım umarim buna katılabilirim.

omertastekin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
E biz şimdi yeni üye olarak 12400 işlemcimize hoca soğutucusu alamayacak mıyız?

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
ben talibim umarım ihtiyacı olanlara denk gelir arkadaşıma kasa dizdik üst fanları yok ekstra fan alıcaktık ancak böyle bir fırsat varken direkt bunu alıp işlemciyi de aradan çıkarmak çok avantajlı olacak umarım hak kazanırım

tanelci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
AMD 5 3600 tray işlemcim var uzerinde dandik bir soğutucu fan var ve ciddi anlamda sıcaklık sorunu yaşıyorum (bostayken 50 lerde)Daha önce hiç sıvı soğutucu ama kullanmadım sisteminin eksik parçası kesinlikle sıvı soğutucu diye düşünüyorum

samet37

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistemimi 1.5 yılda taksit ile toplayabildiğim için 5900x işlemcime (taksiti hala devam ediyor) elimdeki Kule soğutucu yetersiz kaldı.

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
stok yeterli gelirse 1 adet almak isterim. İşlemcim 12400F. Birkaç oyunda 75 dereceye yaklaşıyor soğutucum yeterli olmuyor. 240mm işimi görür.

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Kaç tane stok olacak? baya yazan kişi var

Proxima00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
12400f işlemci var oyunlarda 75 80 derece arası geziyor yaz geliyor sıcaklıklar artıcak bu nedenle yükseltmek birde bu fiyata kaçmaz kod var ise alabilirim

Rylesh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Daha bi kaç gün önce gelburadan lite versiyonunu aldım amd islemci ile kullanıyorum gayet güzel ben testlerde en fazla 55 derece gördüm, kendi macunu çıkıyor içinden onu kullandım.

mali61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İndirimli fiyatla kendime bilgisayar topluyorum.Bazı bileşenleri satın aldım.AM5 sistem toplamayı düşünüyordum.Yüksek performanslı işlemciler için gerçekten güzel bir sıvı soğutucu olabilir.İnşallah şans bize vurursa çok mutlu olurum teşekkürler.

Gengar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba,

Eşim için aldığım PCH TRON hazır sisteminizde kullanmak üzere bir koltuğa ihtiyacımız vardı. Sayenizde DXRacer oyuncu koltuğunu çok indirimli bir fiyata aldık. Hatta tam Kadınlar gününde teslim edildi ve baya da mutlu oldu ve beğendi koltuğu. PCH TRON sistem tanıtım videonuzda 120mm'lik bir sıvı soğutucu yaz günlerinde sizi baya rahat ettirir demiştiniz. Eğer indirim kodundan faydalanabilirsem bu sıvı soğutucuyu B550M anakarta takılı 5600 işlemcide kullanacağız. Ayrıca forumu takip eden herkese hazır sistem sonrası gerekli ekipmanlar için indirimleriniz gözümüzden kaçmıyor. Çok teşekkürler.

Alpagu001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ben şimdi forum da hiç aktif olmadım genelde pch Facebook hesabında aktiftim ben almayı hak edemicekmiyim çok kötü oldu bu yoksa işlemci 75 80 den aşşağı inmiyor yazın, bir sıvı soğutma mükemmel olurdu.

Nk55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni pc aldım 5600x stok soğutucuda pek iyi değil bu ürün çok işime yarar :)

Yusuf efe54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemimde rayzen 5 5600G var ve kasayı alırken param olmadığı için şovu soğutma vs. Alamadım ve ucuz olduğu içinde kasamda sadece 2 fan var sürekli camı açık durmasına rağmen işlemci 80-81 derecelerin altına düşmüyor umarım bana çıkar ama çıkmazsaca sağlık olsun bana çıkmazsa umarım ihtiyacı olan birine çıkar iyi şanlar :(

mustafasansar44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaldiysa bana da verir misiniz arkadaslar 1 tane bilgisayarim yok ram ve kasa var param oldukca parca aliyorum 1 sene sonra mezun olunca leptobu satip sistem dizecegim.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Mouse gelir neden olmasın. Ancak sonraki ürün belirleme kısmında konuşuruz bunu..
Hocam çok güzel indirim olmuş. Belki bana çıkar ama ihtiyacım yok. İnsanlar sistem alıp soğutmasız idare ediyor. Almama gerek yok. Ama kablosuz bir kulaklık bekliyorum. G733/arctis7-9/Razer BS V2 gibi. 🥰

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri