Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Bilgisayar programcığı okuyorum ve oyun oynuyorum kullandığımız programlar çok ram tükettiği için sistemimde bulunan 8gb ram yetmemeye başladı kullandığım ram artık üretilmiyor ve stok az olduğu için fiyatları fırlamış durumda 2*8gb kitlerin fiyatlarıda belli ve benim o kadar bütçem yok.
Umarım ihtiyacı olan birilerine gider kodlar.

hasanguryol

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ben sizi YouTube ve instagramdan uzun süredir takip etmekteyim. Şu zamana kadar hiç ihtiyaç duymamıştım indirimli ürünlere ama hdd kullanıyordum ve o da geçtiğimiz hafta bozuldu ve ssd fiyatlarını görünce almaktan vazgeçtim.Üniversite öğrencisiyim bilgisayar programcılığı okuyorum bu yüzden bilgisayar lazım ve dolayısıyla ssd almak durumundayım.SSD çok işime yarar ama kod kalmaz ise ramde işimi görür 4gb longline ram kullanmaktayım.

CnElm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Z97 anakartım için apacer m2 ssd ilaç gibi gelecek.

hasanguryol

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
foruma yeni katılan arkadaşlarda ürünleri alabiliyor geçen hafta sıvı soğutma alan çok oldu ama önce rütbeli arkadaşlar alıyor yani emek verenler foruma o yüzden yeni katılan kişiler forumda kalıcı olursa bu ürünleri her hafta alma şansı artıyor bilmeyenler için alaylı olarak söyleyeyim :geek:
Bilgilendirme için saol hocam.Benim vaktim olmadığından dolayı foruma katılmamıştım ama instagram ve YouTube üstünden takip ediyordum.Bakalım bu sefer deneyelim şansımızı 😊

Bilgisayar programcığı okuyorum ve oyun oynuyorum kullandığımız programlar çok ram tükettiği için sistemimde bulunan 8gb ram yetmemeye başladı kullandığım ram artık üretilmiyor ve stok az olduğu için fiyatları fırlamış durumda 2*8gb kitlerin fiyatlarıda belli ve benim o kadar bütçem yok.
Umarım ihtiyacı olan birilerine gider kodlar.
Hangi rami kullanıyorsun

GHOST RİDER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Laptobum da ki 120 GB lik ssd yetersiz gelmeye başlamıştı uzun süredir uygun fiyatlı kaliteli ssd arayışındaydım kalmışsa kod alabilirmiyim

TRaScH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Depolamam yetersiz geliyordu Pcye cok fazla program kurmam gerektiği icin. Ssd alabilirsem cok guzel olur. (akademisyenlige giris yaptim)

anlkrkmz35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
1 TB ssd ye ihtiyacım var. Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD almak istiyorum

Nurullah Ertürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam yeni pc topluyorum ucuz bir ram'e ihtiyacım vardı Team T-Force Vulcan buna çok ihtiyacım var

ceki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
PCH Medal X5 kampanyasından faydalanmıştım ve 512GB'lık bir ram vardı, artık yetmemeye başladı onu yükseltmek istiyorum. Mümkünse SSD'ye talibim :)

TahaBateman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarımı yükseltiyorum ram alacaktım eğer olursa bu indirimden yararlanmak isterim

Ebolahub

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kablosuz kulaklik ariyordurdam ve nvme ssd alacaktim iyiki karsima cikta

Lar_X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biliyorum forma yeni üye oldum eski arkadaşlar kadar emeğim yoktur ama bilgisayarımda m2ssd yok çok yavaş bu yüzden m2ssd’ye çok ihtiyacım var. Bana çıkarsa çok sevinirim 🙏

mk79

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Fiyatlar gerçekten süper.Oğluma masaüstü topluyorum.işlemci ve anakart tamam.psu ve kasa eski bilgisayardan vardı.Ram ve m2 ssd fiyat performans kasam için süper olacak..

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Şimdi benim bir ram Crucial Ballistix 8 GB 3000Hhz DDR4 CL15, bir diğeri ise XPG Gammix D30 8 GB 3000MHz DDR4 CL16, ikisi de Micron bellek olduğu için, CL16 da 3000Mhz de çalışıyor. Sorun şu XPG sıvı soğutucuya engel olduğu için üstünde ki metal pasif soğutmayı çıkardım server ram gibi taktım. Bu da beni huzursuz ediyor bu yüzden ram için bende eklensem mi sıra gelir mi acaba?
IMG20230320005136.jpg
Pasif soğutma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri