Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crow36

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba ssd veya kulaklık ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

aokutan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kablosuz kulaklık ve ram çok iyi olurdu ikisinden biri

Asım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Ekli dosyayı görüntüle 17646

Detaylar şöyle;

1- Team T-Force Vulcan Z (2x8) 16GB 3200MHz CL 16 RAM'ler 599 TL inecek.

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/team-t-fo...3200mhz-cl16-kirmizi-gaming-ram-fiyati-43186/

Ekli dosyayı görüntüle 17643

2-) Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD'ler 799 TL inecek.

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/apacer-as2280p4x-ap1tbas2280p4x-1-1tb-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-fiyati-59495/

Ekli dosyayı görüntüle 17644

3- Razer Opus X Mercury White oyuncu kulaklığı ise 999 TL inecek.

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/razer-opu...kablosuz-gaming-oyuncu-kulaklik-fiyati-60880/

Ekli dosyayı görüntüle 17647

KODLAR NASIL KULLANILIYOR?

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17648

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
Öncelikle emeğinize sağlık. Fiyatlar çok iyi. 1 yıl önce toplamaya başladığım pc nin parçalarını para biriktirerek yavaş yavaş almaya çalışıyorum. Tek eksiğim kaldı o da SDD. Şuanda kullandığım depolama birimi 640 gb 2008 model Samsung HDD var. Ve inanılmaz yavaş. PC yaklaşık olarak 4 dakikada açılıyor kapanması da bir o kadar sürüyor. Aslında hem RAM hem hem de SSD ye ihtiyacım var fakat SSD daha öncelikli benim için umarım gerçekten ihtiyacı olanlara çıkar.

Son düzenleme:

bayd0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
SSD almak istiyorum, depolama alanım az olduğu için sürekli oyun yükleyip silmek zorunda kalıyorum. Gerçekten çok can sıkıcı oluyor

whofedcamper

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bilgisayarım ssdsiz acı çektiği için Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD'yi almak istiyorum

kipcak-55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Depolamada sıkıntı yaşıyorum umarım ssd kodu alabilirim

Uğur Serap Dursun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
4 senedir upgrade yapamamıştım
16 gb.ram mutlaka ,
olmadı SSD yi M2 ye çevirmek iyi gelir.uzerinde tek kanal 8 ram. 128 Ssd var .

ARSLANl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
SSD'im 240 gb ve yeterli gelmiyor güncel oyun boyutlarını herkes az çok biliyor.1 tb modeline geçmek istiyorum.Gelirse mutlu olurum yoksada canınız sağolsun .

Serdar61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Detaylar şöyle;

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/team-t-fo...3200mhz-cl16-kirmizi-gaming-ram-fiyati-43186/

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/apacer-as2280p4x-ap1tbas2280p4x-1-1tb-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-fiyati-59495/

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/razer-opu...kablosuz-gaming-oyuncu-kulaklik-fiyati-60880/

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
Hayırlısı olsun çok ihtiyacım vardı Yeni üye olma fırsatım oldu bakalim inşallah hayırlısı

furkanwastaken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tamda ram arayışına girmiştim ihtiyacım olduğum için katılıyorum duyuruyu gördüğüm gibi geldim şansımı deniyicem ram koduna talibim.

chaplone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
120gb ssdmin tamamı dolu ufak bi işlem bilr yapamıyorum ssd ye aşşırı ihtiyacım var uygun görürseniz almak isterim 🥺

Kaygisiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
400 lira bilkentte yaklasik 13 yemek hakkidir ssd koduna talibim

eraygunayy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi forumlar. SSD kampanyası için foruma kaydoldum. Mevcut SSD düşük hafızalı olduğundan uygun fiyatlı SSD arıyordum. Instagram hikayenizi görünce şansımı denemek istedim. Herkese iyi şanslar.

murat_kaymak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Detaylar şöyle;

KATILIM KOŞULLARI

Daha bugün hazır sistem siparişi verdim 500GB ssd yetersiz kalıyor ama özelleştirme kısmında da pahalı ssdler. Ssd alabilirsem çok iyi olur, herkese iyi forumlar.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Bomba devam ediyor :) Çok güzel valla. Yeni anakart aldım 4 ram slotu var ram alsam hiç fena olmaz. :)

Kaphedral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
keşke ayın başı olsaydı ayın ayın 21 i olduğu için maaştan kuruş kalmadı razer kulaklığı almak istiyordum, yeni bir kulaklığa çok ihtiyacım vardı ama sağlık olsun :[

frityus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam kampanyayı görünce kayıt oldum tasarımcıyım genelde tasarım işleri yapıyorum laptopumu satıp mac veya kasa toplama arasında gidip geliyordum lakin oyun sevdam beni kasa toplamaya itti ssd ve ram fiyatları söylemeye gerek yok harika bir indirime girmiş şansımız olursa çıkarsa almak isterim sevgiler saygılar ve tebrikler pchocası ekibi. 🤤

KayinChio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Selamlar Taner hocam 1tb SSD Almak istiyorum yeni sistem kurdum yedek disk olarak ayrıca uygun görülürse bi kardeşimize almak için ram almak isterim gerekirse teyit ederim benim ihtiyacım yok 2x16 4133 var teşekkürler !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri