Önemli Duyuru Bomba 4: PCH Forum'a Özel Gen4 M2 SSD 799, 16Gb Ram 799 TL Olacak

Jiyuna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Instagram paylasimlari sayesinde katıldım aranıza ve bu tür eventler çok hoş olmuş. Uzun zamandır plastik sandalye kullanıyorum artık belimde fıtık oluşacak :D böyle kaliteli bir koltuğa ihtiyacım var ve umarım bana da bir kod düşer.

faruk1643

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
AM5 Sistem kurdum. Şuan sata 3 ssd kullanıyorum, m2 gen 4 ssd ler çok pahalı indirime girer diye bekledim ve m2 ssd ye ihtiyacım var bana çıkarsa mutlu olurum.

unutulmazx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaç gündür aydır ssd ram oyuncu koltuğu bakıyorum indirime girsin de alayım diye ssd ile oyuncu koltuğunu hallettim. Ram kalmıştı onu bekliyordum çok güzel denk geldi aslında

melihdncrr_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Aşağıdaki sistemim için gerçekten güçlü bir M2 SSD ihtiyacım vardı. Öğrenciyiz ve fiyatlar malum olduğundan zorluk çekiliyor bu tür parçalar alınırken. Özellikle M2 SSD için gerçekten güzel bir fırsat. Eğer almayı düşünen varsa kaçırmasın derim. Okuma yazma hızlarına göre bu fiyat gerçekten muazzam. Bu ürünü satın almak için sabırsızlanıyorum. Umarım bu şansa sahibimdir :)
AF9D1915-E042-4AF3-9675-2F2D494A6CA5.jpeg

Son düzenleme:

xnto

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar dostlar,

Foruma özel bombardımana devam ediyoruz. ile gerçekleştirdiğimiz bu mükemmel ürün fiyatlamasında yine ürünü gerçekten kullanacak kişileri rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısına göre ayırt ederek öncelik sırasına göre vereceğiz.

NOT: Önceden foruma özel ürün alan kişiler önceliklendirilmeyecektir. Almayanlar önceliğimiz olacak. Herkese özel kod verilecek, her kod 1 kullanıma sahip olacak.

Ürün listemiz ise şu şekilde;

1-) Kingston KC3000 512GB NVMe M.2 SSD Gen4 (7000 MB okuma, 3900 MB yazma) performanslı ürün PC Hocası Forum'a özel 799 TL olacak. Bu fiyata biraz BEDAVA oldu :) Akakçe gibi karşılaştırma sitelerinde minimum 1359 TL'den satılıyor.

Aradaki kârınız: 560 TL

Ekli dosyayı görüntüle 18620

Ekli dosyayı görüntüle 18619

2-) Kingston Fury Beast (2x8) 16GB 3600MHz Dual Channel RAM PC Hocası Forum'a özel 799 TL olacak. Yine karşılaştırma sitelerinde minimum 1.129 TL'den satılıyor.

Aradaki kârınız: 330 TL

Ekli dosyayı görüntüle 18625

Ekli dosyayı görüntüle 18623

3-) DXRacer Prince serisi siyah oyuncu koltuğu geçtiğimiz günlerde foruma özel yine yapmış ve 80 kişiyi faydalandırmıştık. Yine bu koltuk foruma özel fiyatlı oldu. Yine karşılaştırma sitelerinde minimum 4.368 TL'den satılıyor.

Aradaki kârınız: 919 TL

Ekli dosyayı görüntüle 18627

Ekli dosyayı görüntüle 18626

KATILMAK İÇİN NE YAPMAM LAZIM?

Bu konuya hangi ürünü almak istiyorsanız, özgün şekilde yorumunuzu yazmanız yeterlidir. Örneğin: "Sistemimde Gen4 M2 SSD ihtiyacım vardı. Fiyatı piyasaya göre baya iyi durumda. Ürünü almak isterim." gibi yorumlamanız yeterlidir.

Kazanan listesini iste Pazartesi günü bu konu altında kişileri her zaman yaptığımız gibi etiketleyerek açıklayacağız.

Hayırlı olsun :)
Dağıtıldı mı bilmiyorum geçen lerdeki ram içinde yazmıştım kingston 3600mz ram şere ihtiyacım var sistemime çok iyi olur 👌

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Gen4 uyumlu ssd yuvam olsa isterdim fena fiyatı var. Ama ben Kablosuz kulaklık için bekliyorum hayırlısı bakalım. ürünler beleş :)

Jakups

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ssd fiyatı gerçekten harika sistem topluyorum harika olur alabilirsek

LockouT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Foruma özel bombardımana devam ediyoruz. ile gerçekleştirdiğimiz bu mükemmel ürün fiyatlamasında yine ürünü gerçekten kullanacak kişileri rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısına göre ayırt ederek öncelik sırasına göre vereceğiz.

NOT: Önceden foruma özel ürün alan kişiler önceliklendirilmeyecektir. Almayanlar önceliğimiz olacak. Herkese özel kod verilecek, her kod 1 kullanıma sahip olacak.

1-) Kingston KC3000 512GB NVMe M.2 SSD Gen4 (7000 MB okuma, 3900 MB yazma) performanslı ürün PC Hocası Forum'a özel 799 TL olacak. Bu fiyata biraz BEDAVA oldu :) Akakçe gibi karşılaştırma sitelerinde minimum 1359 TL'den satılıyor.

2-) Kingston Fury Beast (2x8) 16GB 3600MHz Dual Channel RAM PC Hocası Forum'a özel 799 TL olacak. Yine karşılaştırma sitelerinde minimum 1.129 TL'den satılıyor.

3-) DXRacer Prince serisi siyah oyuncu koltuğu geçtiğimiz günlerde foruma özel yine yapmış ve 80 kişiyi faydalandırmıştık. Yine bu koltuk foruma özel fiyatlı oldu. Yine karşılaştırma sitelerinde minimum 4.368 TL'den satılıyor.

Bu konuya hangi ürünü almak istiyorsanız, özgün şekilde yorumunuzu yazmanız yeterlidir. Örneğin: "Sistemimde Gen4 M2 SSD ihtiyacım vardı. Fiyatı piyasaya göre baya iyi durumda. Ürünü almak isterim." gibi yorumlamanız yeterlidir.

Kazanan listesini iste Pazartesi günü bu konu altında kişileri her zaman yaptığımız gibi etiketleyerek açıklayacağız.

Oyuncu koltuğu almak istiyorum düğün sandalyemdem kurtulmak istiyorum. Ve fiyatıda çok makul. Ürünü almak istiyorum.

slayart1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hala HDD kullanıyorum bu gen 4 şad ye ihtiyacım var

FBR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ahlan o ram ((tam adını yazam:Kingston Fury Beast (2x8) 16GB 3600MHz Dual Channel RAM) Tam adını yazmak önemli) bize çıkmaz ki yeni geldik diye vermezler ki onu bize be gardaşcım. Neyse ben gidip soyuk su alam da indirimi kaçırmamın üzerine içerim. :D

Dur bana hemen ram vermeye kalkmayın SDD de güzel duruyor. Adminle Taş kağıt makas yapalım ben kazanırsam Ram kodu alayım admin kazanırsa SDD kodu alırım :D

ahmet.cengo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Sistemimde Gen4 M2 SSD ihtiyacım vardı. Fiyatı piyasaya göre baya iyi durumda. Ürünü almak isterim

mk79

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bir önceki indirimden faydalanamadık. Foruma yeni üye olduğumuzdan olabilir.
Daha aktif olmak lazım..
Bu ürünler öncekinden çok daha süper.İhtiyaçlar hala aynı bende ram ve SSD hemde

akincantr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Acil ssd ihtiyacım vardı bu m2 ssd tam aradığım şey ilaç gibi gelecek

ahmtsc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba,
Sistemimde Gen4 M2 SSD ihtiyacım vardı. Fiyatı piyasaya göre baya iyi durumda. Ürünü almak isterim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri