Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Macserverpro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi almak istiyorum çünkü yaşadığım deprem sonrasında erteleyipte yapmadığım hep param olursa halledeceğim dediğim bir şeyi yapmak istiyorum bu bilgisayar ile… çünkü artık çok iyi biliyorum yaşadığımız bugünün yarını yok!!! Bir anda her şey yalan oluyormuş… Bana nasip olursa 40 yaşımdan sonra ileri düzeyde yazılım, photoshop, illustratorle ilgileneceğim… niyet bizden nasip Allah’tan…

DoctorYILMAZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Forumda aktif olmasam da çoktandır YouTube takipçisiyim
Üniversitede bilgisayar lazım olduğundan ve fiyatlar tavan yapmışken borç harç sistemi almak istiyorum
İnşallah benim gibi ihtiyacı olan kişiler alabilir sistemi.

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Merhabalar, oncelikle bu fiyat cömertliğinizden dolayi sizleri tebrik ediyorum. Neden bu kasaya ihtiyacım var çünkü bu güne kadar ne bilgisayar nede oyun konsolu sahibi olabildim ciddi anlamda 1-2 internet kafe deneyimim dışında bilgisayar oyunları oynamadım . 2021 de sistem toplamaya çalıştım lakin gücüm yetmedi şimdi gereken parayi bir araya getirdim ve şansımı deniyorum cikar ise yazılımda çok daha ileriye gideceğimi ve en sonunda ilk defa bilgisayar oyunlarını deneyebileceğim bugune kadar hiç valorant ve csgo bile oynamadim . Şansıma güvenmiyorum ama sizin samimiyetinize güveniyorum ve bana çıkacağına inanıyorum . Umarım hiç bilgisayarı olmayan birilerine çıkar . Elbette bana çıkmayabilir kazanan kişiye şimdiden hayirli olsun Herkese bol şans (Uzun zamandır youtube ve instagram takipcinizim)

sasa09060

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu enflasyonda bu fiyatlara gerçekten mucize işler başarıyosunuz başsrılarınız devamını dilerim ve inşallah bana çıkmasımı temenni ederim 😊

Authurian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
oğluma karne hediyesi için söz vermiştim asgari ücretle çalışan biriyim bu yüzden bu fırsattan yararlanmak istiyorum

sasa09060

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şuan elimde olan paraya bu ürünü inşallah bana kazandırırsınız aylardır biriktiriyorum güzel bi pc toplamak için inşallah dua ediyorum bana çıkar abi

themega0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
En son gt 530 ekran kartı olan bilgisayarım vardı.Güç kaynağındaki bir problemden dolayı anakart ram giriş yuvaları ramler dahil ekran kartım yanmıştı.5 6 senedir internet kafeye bir iki saatliğine gider hem ödevimi halleder hemde az bir şey takılırdım.Uzun zaman sonra evde rahat ortamda kullanabilmek için bir cihaz almak zaten hep istemişizdir.Bundan ibaret...

erkankaleli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İhtiyacim var cunku dolar aldi basini gitti video duzenlemeyi ve uzaktan tasarım işi yapip ek kazanc saglamak icin alacagim nakit param bile yok cikarsa eger kredi karti ile alacam

sasa09060

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sizi uzun zamandır youtubeden ve instagramdan takip ediyorum instagram dan görüp foruma geldim forumda fazla aktif değilim ama gerçekten bu donanıma ihtiyacım var inşallah kazanırım

Yaşım 19 bu parayı şuan biriktirdim litfen abi bana verin size dua ederim

İnşallah bana çıkar inşallahhh

Hace

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni kayıt oldum foruma Benim oğlanlara karne hediyesi alacağım

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Bugune kadar ne iyi ne kotu bilgisayar sahibi olamadim ve oyun konsolu sahibide olamadim . 1 2 kez internet kafe deneyimim dışında hiç kendime ait bilgisayar kullanmadim . 2021 yilinda almaya calistim gucum yetmedi kimse istemedi şimdi 16 yaşima geldim 9000 tl birikimim var ve o firsat bu firsat gibi hissediyorum forum özel bilgisayar kampanyasina katiliyorum dedigim gibi kendime ait hiç bilgisayarim ve oyun konsolum olmadi bilgisayar oyunlarini seviyorum ama oynayamadim ve cidden bazen bu durumun üzüntüsü geliyor içime . dahada bu kadar ucuz sistem gelmez diye dusunuyorum bu firsatta kaçar ise dahada bilgisayar sahibi olamam gibi geliyor cunku fiyat gercekten cok uygun iyi günler dilerim kendinize iyi bakin bol şans ...

sasa09060

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu ürünü bu fiyata inşallah gurban olduğum bana kazandırır

sasa09060

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnşallah bama çikar çok ihtiyacım var

Allah gönlü güzele benim gibi ihtiyacı olana kazandırır inşallah

everhard41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Valla benim ihtiyacım var şuan bilgisayarsız vaziyetteyim inşallah çıkar

kerimcakir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi almak istiyorum. çünkü bu sisteme ihtiyacım var. forumda çok aktif değilim evet ama youtube ve intagram gönderilerini kaçırmam.

bilgisayaralmakistiyorum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Deprem sebebiyle bilgisayarımı kaybettim. Fiyatlar da çok yüksek olduğu için alamıyorum. Youtube kanalınızı sürekli takip ediyorum fakat foruma bugün kayıt oldum. Gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlardan sonra eğer kalırsa ben de almak istiyorum.

Abdullahss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sisteme sahip olmak yani almak istiyorum o civarda bi bütcem var . ve satın almak istiyorum çıkarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri