Çözüldü Bu 2 monitör nasıl ?Alternatif var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Aslında daha önceden gigabyte G24F-2 alacaktım itopya habire fiyat değiştirdiğinden yetişemedim fiyat arttı Lenovo G24-20 alacaktık bitti Dell g2422hs için de aynı şey geçerli.

Birazdan Vatana gitmeyi planlıyorum
Bu monitöre bakacağım kafama yattı gibi modartın incelemesi var.

Ayrıca MSI olmasına rağmen bunun fiyatı ve özellikleri iyi geldi
rgbleri falan da var gözüme hoş geldi.

Önerilerinizi alabilirim Ve taksitli fiyatıyla birlikte maksimum 4250 TL verebilirim farklı bir monitöre.
Sadece vatandan alınacak diye birşey yok.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Vatana gittim ve viewsonic olan monitöre baktım msı a bakamadım çünkü teşhirde yoktu sanırım o msı ın aynı panelli farklı modeline baktım ve bence viewsonicin renkleri daha iyiydi.Ayrıca 280hz ıps Asus tuf mönitör ve diğer iyi Asus tuflar vardı arada canlılık farkları var Asuslar ve bu arasında.

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
arkadaşın attığı asus monitör güzel ona bi bak istersen

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aslında daha önceden gigabyte G24F-2 alacaktım itopya habire fiyat değiştirdiğinden yetişemedim fiyat arttı Lenovo G24-20 alacaktık bitti Dell g2422hs için de aynı şey geçerli.

Önerilerinizi alabilirim Ve taksitli fiyatıyla birlikte maksimum 4250 TL verebilirim farklı bir monitöre.
g24-F de alınabilir.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
istersen buna da bakabilirsin bir arkadaşım kullanıyor gayet memnun
hocam bende var güzel monitör ghosting vsde çok çok az fakat yukarı aşşağı özelliği vs yok onun yerine alınabilecek şu monitörler var ( msi veya aocu almanız önerimdir , esporcu veya yayıncı değilseniz casperi almayın ) :

msi olanı alın hocam , birde gidip mağazadan test ederek alırsanız veya alıp hemen orada test ederseniz ölü piksel vs olursa değişim yaparlar hemen

ayrıca eğer diyorsanız ghosting yok denecek kadar az olsun gerçek 1 ms gtg olsun lg olanı alabilirsiniz forumda kullanan arkadaşlar görmüştüm çok memnunlar :

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hocam bende var güzel monitör ghosting vsde çok çok az fakat yukarı aşşağı özelliği vs yok onun yerine alınabilecek şu monitörler var ( msi veya aocu almanız önerimdir , esporcu veya yayıncı değilseniz casperi almayın ) :

msi olanı alın hocam , birde gidip mağazadan test ederek alırsanız veya alıp hemen orada test ederseniz ölü piksel vs olursa değişim yaparlar hemen

ayrıca eğer diyorsanız ghosting yok denecek kadar az olsun gerçek 1 ms gtg olsun lg olanı alabilirsiniz forumda kullanan arkadaşlar görmüştüm çok memnunlar :
Hocam benim istediğim LG olandı ama fiyatı biraz yüksek mesela vatanda baktım LG'nin görüntüsü viewsonic ve MSIdan daha iyiydi.Ama LG'nin de fiyatı taksitle alınca 4300 TL'yi geçiyor bana 1080p bir monitöre bu kadar para vermek biraz garip geliyor.
Hocam ayrıca neden MSIyı öneriyorsunuz ?
Viewsonicin görüntüsü daha iyiydi.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Hocam benim istediğim LG olandı ama fiyatı biraz yüksek mesela vatanda baktım LG'nin görüntüsü viewsonic ve MSIdan daha iyiydi.Ama LG'nin de fiyatı taksitle alınca 4300 TL'yi geçiyor bana 1080p bir monitöre bu kadar para vermek biraz garip geliyor.
Hocam ayrıca neden MSIyı öneriyorsunuz ?
Viewsonicin görüntüsü daha iyiydi.
msi 170 hz ips pivot olması daha hoş geldi bana hocam ama sisteminiz iyi ise biraz daha bütçe koyup 2k monitör alın kesinlikle ve ayrıca viewsonicte harika bir markadır onuda satın alabilirsiniz.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
msi 170 hz ips pivot olması daha hoş geldi bana hocam ama sisteminiz iyi ise biraz daha bütçe koyup 2k monitör alın kesinlikle ve ayrıca viewsonicte harika bir markadır onuda satın alabilirsiniz.
Sistemde RX 6600 var yani 2k da pek iş yapmaz gibi ileride.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri