Bu laptoplardan hangisini tavsiye edersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eski oyunları oynatacağını ve yeni oyunların bazılarında düşük ayarlarda oynayabileceğimi düşündüğüm laptoplar sizce bunlar uygunmudur hangisi hangi sebepten tercih edilmelidir yardımcı olurmusunuz?

1-)

2-)

3-)

Son düzenleme:

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Attığınız ürünlere baktım ve fiyat performans açısından kötü ürünler. Attığınız ürünlerden anladığım kadarıyla bütçeniz 10.000₺ civarlarında. Tam 10.000₺'ye hem daha güçlü işlemcili hem de içerisinde ekran kartı bulunan bir laptop buldum. Aşağıya bırakıyorum linkini. Fiyat performan açısından harika bir ürün. Ayrıca yanında bir adet de oyuncu faresi gönderiyorlarmış :)

KS

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Attığınız ürünlere baktım ve fiyat performans açısından kötü ürünler. Attığınız ürünlerden anladığım kadarıyla bütçeniz 10.000₺ civarlarında. Tam 10.000₺'ye hem daha güçlü işlemcili hem de içerisinde ekran kartı bulunan bir laptop buldum. Aşağıya bırakıyorum linkini. Fiyat performan açısından harika bir ürün. Ayrıca yanında bir adet de oyuncu faresi gönderiyorlarmış :)

8GB ram sorun yaratmaz mı

KTXNOOB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Beklentiniz ilk konu açıklamasında yazdığınız kadarıyla ise şimdilik sizi fazlasıyla idare eder bence tabiki ileride takacağınız ek bir 8 gb ram ile çok çok daha iyi performans sağlarsınız ama şu haliyle bile diğer attıklarınızdan daha iyi.

KS

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beklentiniz ilk konu açıklamasında yazdığınız kadarıyla ise şimdilik sizi fazlasıyla idare eder bence tabiki ileride takacağınız ek bir 8 gb ram ile çok çok daha iyi performans sağlarsınız ama şu haliyle bile diğer attıklarınızdan daha iyi.
Ram ile ilgili çekincemi ekleyerek çözebilirim evet, peki amd ryzen 5 5600h işlemcisi intelin hangi işlemcisi ile kıyaslanır i5 10300h ile aynı segment mi iyi bir işlemcimidir

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
5600H işlemcisi 11400H ile denk bir işlemcidir. 10. nesil o sorduğunuz işlemci daha alt seri. Ve bende 3 ürünü de önermem. İtopya firmasında ki sunulan cihazı tercih edin.

KS

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hepinize teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri