Bu monitör alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba hocalarım. Arada sırada oyun oynarım, çok fazla film dizi izlerim, zaman zaman da grafiklerke uğraşıyorum. Soruma gelirsek sizce bu monitör alınır mı? Eğer farklı tavsiyeleriniz varsa açığım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
IPS Panel bir ürün sizin için daha mantıklı olur. Özellikle Adobe RGB ve sRGB desteği yüksek bir ürün. Bütçeniz varsa yardımcı olayım.

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçem en fazla 2 bin TL olur. Mükemmel bir şey olmasına gerek yok f/p tercihimdir. Tercihim ekranın en az 144 Hz olması.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bu ürünlerden birisini alabilirsiniz. İlk ürün F/P olarak oldukça iyi ama ayak tasarımı ve hassas yapısı pek ideal sayılmaz. Benim burada 2 favorim var. 2 numara 24" ekran isterseniz ve 5 numara 27" isterseniz. Eğer Hertz oranına dikkat ediyorsanız 144 ile 165 arasında farkı anlar mısınız bilemem ama 3 numaralı Acer model kalite ve F/P odağında oldukça iyidir. Piyasada pek çok marka modele baktım bu ürünler önerebileceğim en iyi ürünler.

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lgler daha çok hoşuma gitti hocam. Daha şık duruyorlar. Ayrıca pivott kullanabiliniyor olmaları daha işlevsel diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri