Bu sistem alınır mı ?

Emre2781

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Böyle bir sistem topladım bu sistem alınır mı ? Veya sizin önerebileceğiniz parça veya hazır sistemler neler ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ne kadar tuttu hocam?

KS

Emre2781

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
16.340 işlemci soğutucu bakmamışım

JackLABEL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Merhaba arkadaşlar. Böyle bir sistem topladım bu sistem alınır mı ? Veya sizin önerebileceğiniz parça veya hazır sistemler neler ?

Fiyat ve beklentiniz yazarsanız daha rahat yardımçı oluruz

KS

Emre2781

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Maksimum 18.000 benim için ne kadar düşük olursa okadar iyi olur.

KS

Emre2781

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci tarafı olabilirde ekran kartı tecihim RTX olması

JackLABEL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Maksimum 18.000 benim için ne kadar düşük olursa okadar iyi olur.
Hocam tam emin olmamakla birlikte rampage güç kaynagi fazla önerilmiyor ama emin degil kafanızı karistırmıyayim güç kaynagi hakkında bilgili olan arkadaslar var onlar yardımcı olurlar
Anakart ve ekran kartı uyumu güzel ram ve ssd zaten f/p ürünü yani fiyat bandıda su anlık iyi bence
Sizin adınıza tek sıkıntı sistemi kendiniz toplayabilirmisiniz yoksa hazır sistem önerisi verelimmi

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Psu olarak önerebilirim. Onun dışında hazır sistem önerisi yaparım.

KS

Emre2781

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kendim toplayabilirim olmadı bi bilgisayarcıda halledebilirim aslında önceliğim hazır sistem almaktı.
Cpu biraz daha iyi olsa güzel olurdu aslında ama rtx olmak zorunda diyorsanız yine de alınabilir. Yoksa başka bir sistem önerirdim.
Core i3 pek iç acıcı değil gibi

KS

Emre2781

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam tam emin olmamakla birlikte rampage güç kaynagi fazla önerilmiyor ama emin degil kafanızı karistırmıyayim güç kaynagi hakkında bilgili olan arkadaslar var onlar yardımcı olurlar
Anakart ve ekran kartı uyumu güzel ram ve ssd zaten f/p ürünü yani fiyat bandıda su anlık iyi bence
Sizin adınıza tek sıkıntı sistemi kendiniz toplayabilirmisiniz yoksa hazır sistem önerisi verelimmi
Kendim toplayabilirim olmadı bilgisayarcıya toplattırırım ilk önceliğim aslında hazır sistem almaktı fiyatlarda malum.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İşlemci 5600 yapılarak alınabilir. Ama sizin topladığınız en mantıklısı gibi , önerdiğim fsp psu ile toplayabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri