Soru Bu Sistem Alınır Mı?

KS

Laws

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
bu sisteme ben aldıktan sonra 300 lira zam geldi hocam onu da haber edeyim size
Şu an elimde 1050ti bir laptop var hocam ve anakartı nasıl olduysa bir anda bir şekilde bozuldu ve sistem eski olduğu için yeni sistem aldım.Laptopların sanki biraz dayanıklılık kısmında eksikleri olduğu için bu kadar paraya laptop almak istemedim (belki de ben monster marka kullandığım için böyle oldu tam bilmiyorum) Tabi siz taşıma sırasında kolaylık olsun diyorsanız o önemli,ben çok oraya buraya bilgisayar taşıyan biri değilim
Son 2 aydir bunu dusunuyorum derinlemesine zor bir tercih 1 2 seneye muhtemelen tasimam gerekicek ama oda uzun sureli olucagi icin masaustunden giderim muhtemelen

thedocem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Son 2 aydir bunu dusunuyorum derinlemesine zor bir tercih 1 2 seneye muhtemelen tasimam gerekicek ama oda uzun sureli olucagi icin masaustunden giderim muhtemelen
benim durumda aynı hocam üniversite için 2 yıl daha buradayım,daha sonra taşıyacağım yerde de büyük ihtimal bir süre kalırım
Bu arada hocam adım Mehmet,konuşuyoruz ama tanışamadık :)

KS

Laws

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
benim durumda aynı hocam üniversite için 2 yıl daha buradayım,daha sonra taşıyacağım yerde de büyük ihtimal bir süre kalırım
Bu arada hocam adım Mehmet,konuşuyoruz ama tanışamadık :)
Mert hocam bende, 2 seneye uniye gecicem :D

Son düzenleme:

Mesandro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Islemciyi 13400f yapip alsam nasil olur sizce bu fiyata daha iyisi varmdir?

+13400f kule sogutma yetermi
birazcık daha biriktirip i9 alabilirsiniz sıvı soğutma 360 öneriyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri