17.000-20.000 TL Bu Sistem Alınır Mı ?

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Hazır sistem de olur. En fazla bütçem 22.000 TL

O sisteme soğutucu da almam gerekiyor ve baya pahalılaşıyor.
Soğutucu olarak se214xt alabilirsin 5600 e artar bile

Soğutucu ile kac tl oluyor
Üstüne 950 TL ekle

Stok soğutucu 1 yıl götürür ama siz bilirsiniz yinede illede soğutucu istiyor isen se214xt her türlü yeter size

OkuyanGamer

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
6
Soğutucu olarak se214xt alabilirsin 5600 e artar bile

Üstüne 950 TL ekle

Stok soğutucu 1 yıl götürür ama siz bilirsiniz yinede illede soğutucu istiyor isen se214xt her türlü yeter size

Soğutucu almasamne oluŕ

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Soğutucu almasamne oluŕ
Birşey olmaz ancak hissedersin sıcaklığı 1yil sonra soğutucu işlemci yanmasın diye yani bu bütçede seçenek yok 3070 li sistem olsa direkt alın derim 4060 Ti ile denk dlss faktörü girince değişiyor tabi anca 4060 ekran kartı 3070 i gecemiyor dlss ile bile şuan bütçenizde en iyisi 4060 he ben biraz daha zorladım diyorsanız bütçeyi bunu alın bu bütçede en iyisi dediğim gibi 3060 Ti ya da 4060, 4060 almak ileriye dönük olur o yüzden daha iyi ancak bekleyin diğer sistemi atayım

Bu iki sisteme bakarsınız

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Hapörler istemiyor isen dediğim gibi msi g2412 benim monitör 170hz 1ms
Eyvallah yardımın için sağ olasın sanırım senin monitörda karar vermiş gibiyim. Bi hazır sistem getirsinler de yanında gelebiliyosa yanında da alabilirim. Umarım sorunsuz kullanabilirim sağ ol tekrardan :)

OkuyanGamer

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
6
Yanmasın derken
Bide 4060 ekran karti 3070 geçmiyor derken

KS

kendinespastik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Birsuru sistem atılmış. En iyi seçeneği söyleyebilir misiniz?

OkuyanGamer

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
6

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Birsuru sistem atılmış. En iyi seçeneği söyleyebilir misiniz?

Bütçeye bağlı olarak değişir şuanlık 22000 bütçede en iyisi bu

Yanmasın derken
Bide 4060 ekran karti 3070 geçmiyor derken
Testlere bakabilirsin 4060 vs 3070

İşlemci 100° yi geçmesin diye yani

Eyvallah yardımın için sağ olasın sanırım senin monitörda karar vermiş gibiyim. Bi hazır sistem getirsinler de yanında gelebiliyosa yanında da alabilirim. Umarım sorunsuz kullanabilirim sağ ol tekrardan :)
Kulaklığı napıcaksın

Monitör bu

21k ya bu alınmaz 22k ya attığım 4060 Ti var 10 kat iyi
Bu bütçede bu ikisinden birini alıcaksınız başka seçeneğiniz yok

Son düzenleme:

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20

Bütçeye bağlı olarak değişir şuanlık 22000 bütçede en iyisi bu

Testlere bakabilirsin 4060 vs 3070

İşlemci 100° yi geçmesin diye yani

Kulaklığı napıcaksın

Monitör bu

21k ya bu alınmaz 22k ya attığım 4060 Ti var 10 kat iyi
Bu bütçede bu ikisinden birini alıcaksınız başka seçeneğiniz yok

Kulaklık kullanmayı pek sevmiyorum ya laptop kullandığımda da hiçbir zaman takmıyorum yani hoparlör almayı düşünüyorum logitech gibi bilindik bir markadan maksimum 1200 1300 TL civarı bi de yuvarlak küçük hoparlörlerden olursa daha iyi olur bi baktım biraz ama 1000 tl civarına az ürün bulabildim bilmiyorum kampanya sistem bekliyorum işte şu 18 bine rtx 3070 gibi 16 bine rtx 3060 gibi sistemler tekrar gelirse güzel olur direk alırım monitör dahil 23 bin bütçem olduğundan dolayı

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Kulaklık kullanmayı pek sevmiyorum ya laptop kullandığımda da hiçbir zaman takmıyorum yani hoparlör almayı düşünüyorum logitech gibi bilindik bir markadan maksimum 1200 1300 TL civarı bi de yuvarlak küçük hoparlörlerden olursa daha iyi olur bi baktım biraz ama 1000 tl civarına az ürün bulabildim bilmiyorum kampanya sistem bekliyorum işte şu 18 bine rtx 3070 gibi 16 bine rtx 3060 gibi sistemler tekrar gelirse güzel olur direk alırım monitör dahil 23 bin bütçem olduğundan dolayı
Bence kulaklık al razer blackshark V2 x gayet güzel kafa kulak vesayre acitmiyor mikrofonu güzel terletmiyor hem deri ve kumaş çünkü dışı deri ses geçmesin veya getirmesin diye icide kumaş terletmesin diye ve kulaklık pedi kulağına değmiyor bile

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Bence kulaklık al razer blackshark V2 x gayet güzel kafa kulak vesayre acitmiyor mikrofonu güzel terletmiyor hem deri ve kumaş çünkü dışı deri ses geçmesin veya getirmesin diye icide kumaş terletmesin diye ve kulaklık pedi kulağına değmiyor bile
Hemen bakıyorum kral

Valla kulaklığı çok beğendim 7.1 olması da çok iyi harbiden dediğin gibi rahat benziyor ama bütçemden bir kulaklık için kısmak istemiyorum elimde 23 bin lira var 2 bin lira kulaklığa vermek koyar gibi gözüküyor ama bilmiyorum zorlayabilirim belki elimde eski bi hoparlör var şu an buldum test ettim çalışıyor onunla biraz idare ederim zam gelmeden alabilirim kulaklığı da

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Hemen bakıyorum kral

Valla kulaklığı çok beğendim 7.1 olması da çok iyi harbiden dediğin gibi rahat benziyor ama bütçemden bir kulaklık için kısmak istemiyorum elimde 23 bin lira var 2 bin lira kulaklığa vermek koyar gibi gözüküyor ama bilmiyorum zorlayabilirim belki elimde eski bi hoparlör var şu an buldum test ettim çalışıyor onunla biraz idare ederim zam gelmeden alabilirim kulaklığı da
Tamamdır sen bilirsin Allah daha iyilerini nasip eder inşallah cümlemize amin fiyat performans sistem bekle yoksa şunu al bak atıyorum

Kaçmaz çünkü bu şuanlik

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Tamamdır sen bilirsin Allah daha iyilerini nasip eder inşallah cümlemize amin fiyat performans sistem bekle yoksa şunu al bak atıyorum

Kaçmaz çünkü bu şuanlik
Reis bu senin monitör amd g sync olarak gözüküyor monitör özelliklerinde ama benim sistemim nvidia olacak onu nasıl yapıyoruz

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Reis bu senin monitör amd g sync olarak gözüküyor monitör özelliklerinde ama benim sistemim nvidia olacak onu nasıl yapıyoruz
Benimde Nvidia ekran kartım var ama monitör destekliyor sorun yok ayarlarız onu sana

Freesync premium olsa da birşey olmaz ayarlanabiliyor o

İntel işlemci istiyorum intel olsa zaten stok kalmazdı muhtemelen :)

Hatta kalmamış bile şimdi fark ettim :D
Bende stok var gözüküyor

İntel işlemci istiyorum intel olsa zaten stok kalmazdı muhtemelen :)

Hatta kalmamış bile şimdi fark ettim :D
Bitmiş stok evet

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Benimde Nvidia ekran kartım var ama monitör destekliyor sorun yok ayarlarız onu sana

Freesync premium olsa da birşey olmaz ayarlanabiliyor o

Bende stok var gözüküyor

Bitmiş stok evet
NVIDIA denetim masasından sorunsuz açılıyor mu yani sende hiçbir şeyle uğraşmadan? Yoksa uğraştıracaksa direk destekli monitör de alabilirim yani az bütçe koyarak..

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
NVIDIA denetim masasından sorunsuz açılıyor mu yani sende hiçbir şeyle uğraşmadan? Yoksa uğraştıracaksa direk destekli monitör de alabilirim yani az bütçe koyarak..
Bak ister monitörün kendi ayarlarindan açarsın basit diğeri ise Nvidia denetim masasından açarsın destek var zaten nvidia sağladı desteği

ali Dere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bi gaming gen tr ye bak uygun rrx 4060 lar var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230815_195630_Chrome.jpg
    Screenshot_20230815_195630_Chrome.jpg
    728.9 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20230815_195615_Chrome.jpg
    Screenshot_20230815_195615_Chrome.jpg