Soru Bu Sistem Sizce Nasıl ?

teknefes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. Hazır sistemlere çok baktım ama çok farklı seçenekler olunca kafam karıştı. Bende kendim parça parça toplayayım dedim. Ama bu konuda sınırlı bilgim var.
Bu sistemi daha çok adobe programlarını kullanmak için düşünüyorum ve bütçemi biraz aştı açıkcası.
Sizce bu sistem nasıl ? Eksiği yada fazlası var mı? Bu şekilde herhangi bir ekleme yapmadan kullanabilir miyim? Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

Intel core i5 13400f

MSI MB PRO PRO B760-P DDR4

Asus radeon dual rx6700xt

Kingston Fury Beast 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram( x2 =32gb)

Kingston FURY Renegade SFYRS/1000G 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Vento VG12AL 750W 80+ 4x120mm RGB Fan Temperli Cam USB 3.0 Mesh E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Merhabalar. Hazır sistemlere çok baktım ama çok farklı seçenekler olunca kafam karıştı. Bende kendim parça parça toplayayım dedim. Ama bu konuda sınırlı bilgim var.
Bu sistemi daha çok adobe programlarını kullanmak için düşünüyorum ve bütçemi biraz aştı açıkcası.
Sizce bu sistem nasıl ? Eksiği yada fazlası var mı? Bu şekilde herhangi bir ekleme yapmadan kullanabilir miyim? Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

Intel core i5 13400f

MSI MB PRO PRO B760-P DDR4

Asus radeon dual rx6700xt

Kingston Fury Beast 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram( x2 =32gb)

Kingston FURY Renegade SFYRS/1000G 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Vento VG12AL 750W 80+ 4x120mm RGB Fan Temperli Cam USB 3.0 Mesh E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Toplam ne kadar tutuyor?

KS

teknefes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
pahalı sanki bi tık
Piyasa uçuk hocam eski nesil işlemci vs alırsak biraz daha düşer ama buna değermi bilemem

Ben olsam amd yerine nvidia alırdım. Dlss teknolojisi olarak daha iyi ve amdede sorun yaşaynlar var
Anladım hocam sağolasın. Yabancı bir kaynakta bahsediyordu rx6700 programlarda daha iyi nvidia oyunlarda daha iyi gibi birşeyler belki yanlışta anlamış olabilirim. Oyun benim için 2.planda olduğu için böyle düşünmüştüm.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri