Bugün Yayınlanacak Olan Yeni Sistem

Ardelrey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam Arkadaşlar,

Öncelikle uzun zamandır hazır sistem araştırıyorum maalesef geçen hafta ki sistemi kaçırdım. Fakat bugün Türkiye'ye yeni gelecek olan amd kartlı sistemin çıkacağını duydum.

Amd'ye karşı hep bi ön yargım vardı, driver sıkıntısı vs bu ekran kartı da türkiye'ye yeni geleceği için kimsenin görüşlerini, ekran kartı hakkında ki yorumlarını bulamadım.

Eğer bi sıkıntı çıkarsa sorunu çözememekten korkuyorum, sizce bu sistem alınır mı?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bana göre alınır ama gelip bir başkası alma sorunlarla uğraşma da diyebilir. AMD sistem almazsan 13-14k civarına çıkarsa bu fiyata sadece RTX 3050 yada RTX 2060 alabilirsin o da paranın yarısını çöpe atmak gibi bir şey olur.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Sistem saat kaçta çıkıcak belli mi ?

Hüdayi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bana göre alınır ama gelip bir başkası alma sorunlarla uğraşma da diyebilir. AMD sistem almazsan 13-14k civarına çıkarsa bu fiyata sadece RTX 3050 yada RTX 2060 alabilirsin o da paranın yarısını çöpe atmak gibi bir şey olur.
peki hocam bilmeden soruyorum aldık dielim watman hatası olsn driver çöküşü yaşarsak napabiliriz kalıcı olarak bi cözümü yokmu bu sıkıntıların cünkü bende bu sıkıntıları yaşamak ve uğraşmamaktan tercih etmiyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
peki hocam bilmeden soruyorum aldık dielim watman hatası olsn driver çöküşü yaşarsak napabiliriz kalıcı olarak bi cözümü yokmu bu sıkıntıların cünkü bende bu sıkıntıları yaşamak ve uğraşmamaktan tercih etmiyorum
watman hatası artık çok görülmüyor yeni kartlarda.

JohnWayne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ekran kartı rx 6700 olacak deniyor. Sizce bu kart 2k için yeterli mi ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bu kartlarda denildiği gibi wattman olmuyor. Wattman yaşayanlarda voltajı mı düşüyor bir şey yapıyor sorunu çözüyor. Driver çökerse genelde en güncel sürümler tam onaylı olmadığından WHQL sürümler kurularak çözülebilir.

armonix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Hocam sistem kaç gibi gelir? Birde özellikleri hakkında spoiler var mı?
@OceanLaB

dogandogancay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İ5 12400f rtx 3060 12 gb ı almayıp beklediğime deyicek mi sizce arkadaşlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri