Büyük, Çok Büyük, Daha da Büyük Klavye Önerisi

mdemirlenk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese Selamlar !!

2000 li yıllarda a4 tech in anti rsi (en azından ben öyle hatırlıyorum marka doğru olmayabilir) :) devasa klavyesinde 10 parmak yazmayı öğrendim. Şimdi işim gereği (katibim) sürekli 10 parmak yazmam gerekiyor ama bana verilen klavyeler o kadar küçük ki tek elim dahi sığmıyor.

Uzun lafın kısası elimin sığabileceği büyük, çok büyük, en büyük klavye modelleri nelerdir bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Bütçem çok yok o yüzden en ucuz versiyonlarını söylerseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
A4Tech'in klavyeleri değil de Lenovo klavyeler daha iyi. Bende Samsun'da zabıt katibiyim. Elimde Lenovo klavye var. Bahsettiğiniz gibi koskocaman değil ama büyük işinizi görür. Klavyenin tuşlarıda biraz kalın olduğu için ben şahsen yazarken anca hissediyorum tuşlara basarken. (Daktilo hissi bile verdiğini söyleyebilirim.) Çalıştığınız yer bilgi işlem dairesinden Lenovo klavye isteyin.

Son düzenleme:
KS

mdemirlenk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Belli bir limit vermezseniz öneri yapamam.
Bana önerebileceğiniz en ucuz klavye olarak belirlesek limitimi olur mu? Çünkü limitimi bende bilmiyorum, taksitle falan alırım büyük ihtimalle oda fiyatı bütçeme uyarsa. Tek derdim büyük klavye diye arattığımda bir sonuca ulaşamadığım için büyük klavyelerin neler olduğunu öğrenmek. Belki bir ay sonra extra bir para gelir, direk alırım ama en azından neyi alacağımı bilirim bu süre içinde.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Herkese Selamlar !!

2000 li yıllarda a4 tech in anti rsi (en azından ben öyle hatırlıyorum marka doğru olmayabilir) :) devasa klavyesinde 10 parmak yazmayı öğrendim. Şimdi işim gereği (katibim) sürekli 10 parmak yazmam gerekiyor ama bana verilen klavyeler o kadar küçük ki tek elim dahi sığmıyor.

Uzun lafın kısası elimin sığabileceği büyük, çok büyük, en büyük klavye modelleri nelerdir bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Bütçem çok yok o yüzden en ucuz versiyonlarını söylerseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhaba isteğin doğrultusunda biraz araştırma yaptım fakat klavyelerin boyutları hakkında pek bilgi verilmediği için net öneriler veremem. Bulduğum bir kaç tane fiyatı uygun klavye var aşağıdaki linklerden bakabilirsin. İçlerinden sadece logitech pahalı gelebilir.

1-

2-

3-

4-

5-

6-

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar, Çok önceden bu tarz klavyeler çok modaydı ve benimde kullanmışlığım da var. Tam olarak aradığın klavye tipine benzer örnek verebilirsen bizlerin bulup yönlendirmesi daha kolay olabilir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Bana önerebileceğiniz en ucuz klavye olarak belirlesek limitimi olur mu? Çünkü limitimi bende bilmiyorum, taksitle falan alırım büyük ihtimalle oda fiyatı bütçeme uyarsa. Tek derdim büyük klavye diye arattığımda bir sonuca ulaşamadığım için büyük klavyelerin neler olduğunu öğrenmek. Belki bir ay sonra extra bir para gelir, direk alırım ama en azından neyi alacağımı bilirim bu süre içinde.
Bence 500 TL civarlarına kadar limit verebilirsiniz kendinize. Bu limitiniz varsa da benim önerim bu ürünü öneririm. Kendim uzun zamandır PRO olmayan alt versiyonunu kullanıyorum çok memnunum.

Eğer mekanik olsun derseniz bu ürünü öneririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri