Soru Çıraklığa Geçmeli Miyim ?

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
ha doğrudur ben mudanyadayım şuan.
Eğer dil alıp WAT ile yurtdışına gidebilcek şeyiniz yok ise mantıklı.
peki hocam üni de elektirik elektronik mühendisliği okumak mantıklımı veya başka birşey okuyayımmı eğer okursam

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
4 senelik olansa mantıklı tabi ki

lise 3'ün yazın yapması çok iyi değil YKS her geçen sene daha zor sorduğu için ders çalışmasını öneririm
peki hocam başka üni gidersem hangi meslekleri önerebilirsiniz

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
peki hocam başka üni gidersem hangi meslekleri önerebilirsiniz
İİBF istiyorsanız kesinlikle Bursa UÜ derim çoğu üniversiteden daha iyi hocaları iş görüşmelerinde bile öne atabiliyor İİBF UÜ olması. Sayısalda mühendislik diyebilirim. EA'da İİBF öneririm ama tabi ki kendini geliştirmen kaydıyla

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Gerçekten hedefiniz olursa dil öğrenmek kolay bir şey. 2 Dil bile öğrenebilirsiniz önünüzde ki sürede.

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
almanca fransızyamı özen göstereyim ozaman ingilizceye yavaş yavaş çalışıyorum videolar izleyerek test ler çözerek vb
ilk ingilizceyi iyi bir seviyede öğrenin sonra diğer dillere geçersiniz.
İlk önce ingilizce de gramer öğrenmeniz gerekiyor onu çok iyi bir şekilde kavrayın test çözün zamanla oturacaktır ve kesinlikle kelime ezberi yapın. ( ilk de ezber yapın sonra oturacak pratik hale gelecek )

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
ilk ingilizceyi iyi bir seviyede öğrenin sonra diğer dillere geçersiniz.
İlk önce ingilizce de gramer öğrenmeniz gerekiyor onu çok iyi bir şekilde kavrayın test çözün zamanla oturacaktır ve kesinlikle kelime ezberi yapın. ( ilk de ezber yapın sonra oturacak pratik hale gelecek )
birde sormayı unutumda şuan 2 döneme giriyoruz şuanda çıraklığa gidebilirmiyim ?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Üniversite dışında online değil diye biliyorum ama yine de geçilebilir.
lise okul saatlerini tam bilmiyorum, gireceği yerin iş vereni ile konuşup okul sonraları ve hafta sonu gidilir tabi ki

nasıl yani yarın okula gidiceğim :D ders var online derken internetten mi oda sadece üni de var
evet üniversitede online eğitim var bazı fakülteler de ama dediğim gibi, gireceğin yerin iş vereni ile konuşup okul sonraları ve hafta sonu gidilir tabi ki

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
lise okul saatlerini tam bilmiyorum, gireceği yerin iş vereni ile konuşup okul sonraları ve hafta sonu gidilir tabi ki

evet üniversitede online eğitim var bazı fakülteler de ama dediğim gibi, gireceğin yerin iş vereni ile konuşup okul sonraları ve hafta sonu gidilir tabi ki
okul ile konuşum şimdi çıraklığa geçebilirmiyim mesela

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri