Cooler Master MasterLiquid 240L Soğutucu AM4 Soketi Kit Sorunu

Okan baba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,

Geçenlerde bir sorunum vardı, B450M Dragon anakartıma nasıl Cooler Master sıvı soğutucumu takacağım diye sormuştum. Sorun olmuştu çünkü anakartımdaki girişler biraz farklıydı diğerlerine göre. Ben sizden yardım istemiştim bir parça gerekliymiş diye ve sağolsun birisi bana yardım etmişti.

Siparişimi 4/5 gün önce verdim ve soket kitini dün götürdük bilgisayarcıya. Bilgisayarcı gene montajlayamadığını söyledi. Neden böyle oldu gerçekten bilmiyorum. Para boşa mı gidecek? Yardım edecek biri olursa sevinirim...

soket kitinin linki:

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Öncelikle konu açarken tamamı büyük harf konu açmayın lütfen. Ayrıca Türk imla kurallarına dikkat edin. Şimdilik düzenledim konuyu ama tekrarı olursa uyarı alacaksınız önde bilgisini vereyim dedim.

Konunuza gelecek olursak, hangi soğutucuya sahipsiniz tam olarak?

KS

Okan baba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle konu açarken tamamı büyük harf konu açmayın lütfen. Ayrıca Türk imla kurallarına dikkat edin. Şimdilik düzenledim konuyu ama tekrarı olursa uyarı alacaksınız önde bilgisini vereyim dedim.

Konunuza gelecek olursak, hangi soğutucuya sahipsiniz tam olarak?
yardım eder misiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
İyi de bu ürün standart olarak zaten AM4 soket destekliyor. Ekstra bir kit neden aldınız ki? Okuma bilen herkes kitin montaj kısmını ürünün kitapçığına bakıp anlayabilir. Montajı yapabilir demiyorum el beceri başka bir olay.

KS

Okan baba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi de bu ürün standart olarak zaten AM4 soket destekliyor. Ekstra bir kit neden aldınız ki? Okuma bilen herkes kitin montaj kısmını ürünün kitapçığına bakıp anlayabilir. Montajı yapabilir demiyorum el beceri başka bir olay.
öyle diyor ama biz elden aldığımızdan belki bize kit vermediler.Bilgisayarcıda söylemişti biz o yüzden extra kit aldık ürünün üstünde beyaz bi etiket vardı diğer soğutucularda olmayan belki onla alakalıdır

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
2. el aldınız ürünü yani? Öyleyse kiti içinden almış olabilirler. Bu aldığınız ürün MasterLiquid Pro serisi için diye not düşülmüş sizin ürünle uyumsuz yani. O yüzden montaj yapılamamıştır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Cooler Master Türkiye İnstagram veya Facebook orijinal sayfasından yazın belki ürünün kitini ücretsiz veya ücret karşılığı alabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri