Cooler Master TD500 İçin 360mm Sıvı Soğutma

edgylord

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Merhaba iyi günler.

TD500 kasaya sahibim ve yukarı ızgara kısmına 360mm sıvı soğutucunun radyatörünü takmak istiyorum.

Fotoğrafta gördüğünüz kısımda takribi 40mm lik bir boşluk bulunmakta(kabaca ölçtüm). Kasaya 360mm radyatör takılabileceği yazılıyor ama emin olmak istedim.

Eğer takılıyor ise 2000-3000tl civarında varsa sıvı soğutucu tavsiyenizi alırım. Teşekkürler.

pc.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
sıvı soğutucu ordaki boşluğa girmiyor zaten diye biliyorum kral o boşluk kalıyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Merhaba iyi günler. TD500 kasaya sahibim ve yukarı ızgara kısmına 360mm sıvı soğutucunun radyatörünü takmak istiyorum. Fotoğrafta gördüğünüz kısımda takribi 40mm lik bir boşluk bulunmakta(kabaca ölçtüm). Kasaya 360mm radyatör takılabileceği yazılıyor ama emin olmak istedim. Eğer takılıyor ise 2000-3000tl civarında varsa sıvı soğutucu tavsiyenizi alırım. Teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 4575
Üst panele 360mm sıvı soğutucu montajlanabiliyor. 44mm maksimum RAM ve anakart soğutmasında yükseklik sınırı verilmiş ama bu sınırı aşan çok bir ürün yok piyasada. Sizin anakart VRM modülleri zaten yüksek değil. RAM deseniz açılı bir yüksekliği var sorun olmaz.

- Oldukça iyi bir sıvı soğutucudur. Başka ürün önermiyorum. Beyaz önerdim kasanız beyaz diye ama sitede aynı fiyata siyah modeli de var.

KS

edgylord

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Üst panele 360mm sıvı soğutucu montajlanabiliyor. 44mm maksimum RAM ve anakart soğutmasında yükseklik sınırı verilmiş ama bu sınırı aşan çok bir ürün yok piyasada. Sizin anakart VRM modülleri zaten yüksek değil. RAM deseniz açılı bir yüksekliği var sorun olmaz.

- Oldukça iyi bir sıvı soğutucudur. Başka ürün önermiyorum. Beyaz önerdim kasanız beyaz diye ama sitede aynı fiyata siyah modeli de var.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama aşağıya linki bırakayım dakika 43.02 de söylediklerinize uymakta.

Dediğiniz soğutucuyu iyi araştıracağım bu arada attığınız link alışveriş için güvenilir mi ? Teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama aşağıya linki bırakayım dakika 43.02 de söylediklerinize uymakta.

Dediğiniz soğutucuyu iyi araştıracağım bu arada attığınız link alışveriş için güvenilir mi ? Teşekkürler.
Evet bir sıkıntı yok dediğim gibi montaj yapılabiliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri