Corsair H100 Rgb Asus Prime B550 M-K

Sertac061

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar ben bir sıvı soğutucu almak istiyorum ama benim anakartım da RGB girişi yok bunun için bir çoklayıcı ve kontrolü cu kullansam herhangi bir şey olurmu yada RGB normal coklayiciyla bağlasam herhangi bir şey olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Merhabalar ben bir sıvı soğutucu almak istiyorum ama benim anakartım da RGB girişi yok bunun için bir çoklayıcı ve kontrolü cu kullansam herhangi bir şey olurmu yada RGB normal coklayiciyla bağlasam herhangi bir şey olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
onlarda işi yararmı bilemem en iyisi anakart değişmek olur

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Hangi kasa kullanıyorsunuz ?

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Rgb lerini kullanmazsin normal bir şekilde ışıksız çalışır.

KS

Sertac061

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herhangi bir kontrat olurmu birde fan çoklayıcı alicam herhangi bir sorun olurmu önerdiği iz uygun bir kontrolcü var mı

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Her kontrolcünün girişleri farklı olabiliyor. Elinizdeki fanın girişine göre bakmak lazım.

KS

Sertac061

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ama ana karta RGB yeri yok kontörlü takarsan sorun olmaz yani RGB ler çalışır yanı şimdi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri