Corsair H170I Elite Lcd Fan Yönü

savasuzun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba, bütün bilgisayar parçalarımı topladım eksiğim olan kasa ve sıvı soğutmayı aldım ama montaja başladım bir şey takıldı aklıma, kullanım kılavuzunda (fotoğraf ekte) kutu üzerindeki genelde bildiğimizin tam tersi gösteriyor ama bana inanılmaz mantıklı geldi... Ve bir yurtdışında youtuberda bütün sıvı soğutma bu model dahil hep öyle kullanıyor... Video linkide bırakıyorum dakika 8,50 den itibaren montajını yapıyor fanların onun öncesinde de fanlardan bahsediyor... Ama işin garibi corsairin kutusunda bildiğimiz şekildeki montajlı hali ama kullanım kılavuzunda tam tersi...

Ekli dosyalar

• sayfa 3 h170i.jpg
    sayfa 3 h170i.jpg
    100.3 KB · Görüntüleme: 9

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Fanları intake olarak kasanın içine bağlarsan soğutma olarak temiz ve serin havayı radyatörden geçirmiş olursun.

Bu şekilde bir bağlantı yaprsan kasanın üstünden rahat bir şekilde radyötörleri temizleyebilirsin. Bu da büyük bir artı.

Linusuta veya Jayz de hep böyle yapılmasını öneriyorlar.

KS

savasuzun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Fanları intake olarak kasanın içine bağlarsan soğutma olarak temiz ve serin havayı radyatörden geçirmiş olursun.

Bu şekilde bir bağlantı yaprsan kasanın üstünden rahat bir şekilde radyötörleri temizleyebilirsin. Bu da büyük bir artı.

Linusuta veya Jayz de hep böyle yapılmasını öneriyorlar.
Aynen jayz de görüyorum hep öyle yapıyor kılavuzda da öyle yazınca ve bana da çok mantıklı geliyor açıkçası

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri