Yardım Corsair Icue 220T Rgb Sorunu

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
merhaba arkadaşlar, modeli mevcut arkadaşımda corsair icue uygulaması ile kasa rgbleri yönetiyoruz fakat pcyi kapatınça veya açarken icue programı açılana kadar kasa fanı sabit renk oluyor sebebini bilen varmıdır acaba ?

KS

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
@OceanLaB bir bilgin varmıdır abi acaba

reyban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
merhaba arkadaşlar, modeli mevcut arkadaşımda corsair icue uygulaması ile kasa rgbleri yönetiyoruz fakat pcyi kapatınça veya açarken icue programı açılana kadar kasa fanı sabit renk oluyor sebebini bilen varmıdır acaba ?
corsair ekipmanlarda aynı sorunu yaşıyorum. pc acıldıktan sonra uygulama kendine gelene kadar stok haliyle calısıyor uygulama acılınca ayarlarınıza dönüyor.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
corsair ekipmanlarda aynı sorunu yaşıyorum. pc acıldıktan sonra uygulama kendine gelene kadar stok haliyle calısıyor uygulama acılınca ayarlarınıza dönüyor.
Bendede aynı şekilde ramlerde oluyor

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
aynı bende aynı sorunla karsısındayım ona yapacak birsey yok zaten max 30 sn icinde sabit renk olursa dünya yıkılmaz

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Büyük ihtimalle kendi hafızası olmadığı için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri