Fiyat/Performans Crucial P2 CT1000P2SSD8 1TB SSD (1.268 TL) (25 Ağustos 2022)

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Arkadaşlar Merhaba,

Crucial p2 1tb ssd fiyatı güzel bi rakama düşmüş gözüküyor. Testlerde ortalama 2000 okuma 1650 yazma gibi rakamları görebiliyor. Fiyatına bütün gümrük ücretleri dahil..

Satıcı amazon almanya teslim tarihi 2-9 eylül gözüküyor. 100 tl farkla hızlı kargo ile 1 eylülde teslim alabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Arkadaşlar merhaba Crucial p2 1tb ssd fiyatı güzel bi rakama düşmüş gözüküyor. Testlerde ortalama 2000 okuma 1650 yazma gibi rakamları görebiliyor. Fiyatına bütün gümrük ücretleri dahil..

Satıcı amazon almanya teslim tarihi 2-9 eylül gözüküyor. 100 tl farkla hızlı kargo ile 1 eylülde teslim alabilirsiniz.

Konusunu açmıştım.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Valla istersen tekrar aç aynı indirimi valla bi saat önce ben açmıştım diye gelip yazmayacam söz..
Benim açıp açmamam önemli değil. Senin gibi saygısızlık yapmayı tercih etmiyorum genelde. Birilerinin konusunu açarkende izin istiyorum. Emeğe saygım çok büyük. Görmeden başkasının konusunu açarsam özür dilerim ve konuyu başka indirimle değiştiririm genelde. Ukala ukala konuşmanın anlamı yok yani.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Başkasının konusunu açsanda aynı tepkiyi gösteririm. Diğer forumlarda örnekleri çok.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Benim açıp açmamam önemli değil. Senin gibi saygısızlık yapmayı tercih etmiyorum genelde. Birilerinin konusunu açarkende izin istiyorum. Emeğe saygım çok büyük. Görmeden başkasının konusunu açarsam özür dilerim ve konuyu başka indirimle değiştiririm genelde. Ukala ukala konuşmanın anlamı yok yani.

Ya hocam işi dalgaya vuruyorum belki anlarsın diye ama yok anlamıyorsun. Beş gün önce açmışın bu konuyu , ikinci sayfanın ortalarında. Ne yapmam lazım 10 gün önce açtığın 5 gün önce açtığın ikinci sayfalara düşmüş indirimleri araştırım izin mi alacaz. Nasıl bir ruh halindesin. İndirim gördğm bakarken sayfadakiler yararlansın diye paylaştım. Altına beş gün önce ben paylaşmıştım indirim demekki hala devam ediyor demek tavsiye ederim demek çok mu zor. Gelmişin konuyu açtım. Ne yapacam saygımı duyacam. Duymuyorum. Forum forum gezen biri değilim. İstediğin tepkiyi koy.

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Ya hocam işi dalgaya vuruyorum belki anlarsın diye ama yok anlamıyorsun. Beş gün önce açmışın bu konuyu , ikinci sayfanın ortalarında. Ne yapmam lazım 10 gün önce açtığın 5 gün önce açtığın ikinci sayfalara düşmüş indirimleri araştırım izin mi alacaz. Nasıl bir ruh halindesin. İndirim gördğm bakarken sayfadakiler yararlansın diye paylaştım. Altına beş gün önce ben paylaşmıştım indirim demekki hala devam ediyor demek tavsiye ederim demek çok mu zor. Gelmişin konuyu açtım. Ne yapacam saygımı duyacam. Duymuyorum. Forum forum gezen biri değilim. İstediğin tepkiyi koy.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Konuşma tarzın dalgaya vurur gibi değil çünkü ''..'' falan koyuyorsun. Ben tekrar açtım ne var yani der gibi cevap yazıyorsun. ''Konuyu açtım.'' ve ''Konusunu açmıştım'' demek arasında ki ince çizgiyi görememen benim suçum değil. Saygı duymuyorsan saygı bekleme kimseden. Şimdi kapat konuyu git burdan. Bu şekilde yazmak lazım sanırım sana.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Haklısın o konuda gülücük koymam lazımdı o benim hatam özür dilerim.

Beş gün önce açtığın , 2. Sayfaya düşmüş bir indirim paylaşımın olursa bir daha izin isterim desem olur mu yada açmadan önce tarih gözetmeksizin sana bilgi versem olur mu ? Aramızdaki bu beyin fırtınasını böylece kapatmış olalım.
Mesela sende gelip ben bu konuyu beş gün önce açmıştım gözünüzden kaçmış sanırım. Demekki fiyat halen devam ediyor iyi indirip yazarak bu ince yapınızı dahada inceltseniz nasıl olur bu nasıl fikir bence buda güzel bir öneri..
Kapat konuyu git mi :) hocam forum forum gezen biri değilim nereye gideyim :)

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Haklısın o konuda gülücük koymam lazımdı o benim hatam özür dilerim.

Beş gün önce açtığın , 2. Sayfaya düşmüş bir indirim paylaşımın olursa bir daha izin isterim desem olur mu yada açmadan önce tarih gözetmeksizin sana bilgi versem olur mu ? Aramızdaki bu beyin fırtınasını böylece kapatmış olalım.
Mesela sende gelip ben bu konuyu beş gün önce açmıştım gözünüzden kaçmış sanırım. Demekki fiyat halen devam ediyor iyi indirip yazarak bu ince yapınızı dahada inceltseniz nasıl olur bu nasıl fikir bence buda güzel bir öneri..
Kapat konuyu git mi :) hocam forum forum gezen biri değilim nereye gideyim :)
Konusunu açmıştım. Kaba değil bir cümle değil zaten. Forum kurallarına uyarsan zaten izin istemene gerek kalmıyor.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Ben aldım bakalım ne gelecek:)

Aman hocam naptınız , şimdi senin konundan aldılar gördün mü bak diye gelecek ondan sonra bir saatte onu tartışacaz. Hayırlı olsun , bende böyle bir masraf yapsam mı diye düşünüyorum ama bu tüketimi yapsam mı emin olamıyorum. Kesinlikle memnun kalacaksınızdır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri